Продаж автомобілів

Продаж автомобілів Audi. Переваги покупки автомобіля Audi у офіційного дилера в Україні – «Ауді Центр Київ Юг»

Ми створюємо найкращі можливості для придбання висококласного і статусного авто в Києві. Кожна модель нашого автосалону представлена в різних кольорах і комплектаціях. Кожна машина сертифікована і заздалегідь адаптована до експлуатації на просторах України - оснащена спеціальним пакетом з посиленою підвіскою, збільшеним дорожнім просвітом і захистом двигуна. Відчуйте на собі справжню преміальну якість і перевагу Audi – як у виконанні, так і в обслуговуванні.

Нові автомобілі Audi

Автосалон «Ауді Центр Київ Юг» пропонує Вам великий асортимент автомобілів Audi в наявності всіх можливих кольорів і комплектацій

Спеціальні пропозиції Audi

Спеціальні пропозиції від офіційного дилера Audi – це відмінна можливість купити сучасний комфортний автомобіль преміум класу на максимально вигідних для Вас умовах. Дізнайтеся більше про акції та знижки на покупку автомобілів Audi автосалоні «Ауді Центр Київ Юг»

Дипломатичні продажі Audi

Довгі роки концерн Audi обслуговує інтереси дипломатичного суспільства. Такий підхід свідчить про наше індивідуальне ставлення до кожного клієнта цієї категорії. Дізнайтеся більше про всі переваги програми дипломатичними продаж.

Тест-драйв Audi

Ознайомча поїздка допоможе Вам гідно оцінити всі переваги вподобаної Вам моделі. Просто надішліть заявку на тест-драйв, вкажіть модель автомобіля і зручний для Вас час

Послуга Tade-in

Пропонуємо Вам скористатися перевагами програми обміну автомобілів в автосалоні «Ауді Центр Київ Юг». Отримайте абсолютно новий автомобіль Audi замість Вашого старого авто будь-якої марки

В «Ауді Центр Київ Юг» у Вас є можливість придбати будь-який автомобіль Audi, скориставшись готівковим або безготівковим розрахунком, а також оформити кредит або лізинг, або ж скористатися системою trade-in.

Наш автосалон пропонує допомогу в оформленні страховки автомобіля в найбільшій страховій компанії. Також у нас Ви можете отримати інформацію щодо реєстрації авто в МРЕВ.

Купуючи автомобіль в «Ауді Центр Київ Юг», Ви отримуєте дисконтну карту, що надає Вам унікальні знижки на сервісне обслуговування, придбання автозапчастин, установку додаткового обладнання, а також на придбання наступного авто в нашій компанії.

Наші менеджери завжди готові допомогти Вам і надати рекомендації та вичерпну інформацію щодо комплектації й технічних характеристик автомобілів, а також допоможуть Вам зробити правильний вибір.

Якщо Ви не знайшли серед представлених нами той самий автомобіль, що повністю відповідає Вашим бажанням та потребам, Ви можете замовити будь-яку модель автомобілю Audi в індивідуальній комплектації. Ваше замовлення миттєво буде направлене до заводу-виробника, а Ви обов’язково отримаєте свій унікальний автомобіль з усім додатковим устаткуванням в найкоротші терміни.

Дізнатися більше

Выберите себе язык

Русский Украинский