Audi exclusive

Audi exclusive

Той, хто водить Audi, хоче чогось особливого. Індивідуалізація автомобілів за програмою Audi exclusive від Audi Sport GmbH дозволить гідно втілити будь-які Ваші естетичні смаки і задуми, зробивши автомобіль єдиним у своєму роді. Незважаючи на його серійну природу. Автомобіль може бути чимось дуже особистим - красиво і цікаво доводять це припущення приголомшливі результати впровадження Audi Exclusive.

Ми покажемо вам, як Audi Exclusive може відповідати вашим індивідуальним потребам. Як колір вашої мрії стає лакофарбовим покриттям кузова, як приголомшлива деревина стає органічною частиною салону Вашого Audi, як тонка висококласна шкіра використовується для створення Вашого улюбленого місця в автомобілі.

Особливих автомобілів не буває багато, пропозиція обмежена. Індивідуалізація автомобілів за програмою Audi exclusive є унікальною візитною карткою створення неповторного образу спортивних і вишуканих автомобілів марки.

Залишайтеся індивідуальними. Будьте ексклюзивні. Разом з Audi Exclusive

Восхищение всех чувств

Шкіра - унікальний натуральний продукт. Дотик до неї дарує неповторне відчуття розслабленості і одночасно обіцяє зовсім особливу поїздку. Ще ця шкіра вкрай естетична і приваблива: ковзати поглядом по натуральній шкірі є одним з найсильніших задоволень, пов'язаних з розкішшю. У Вашому Audi може бути використана краща шкіра, яку тільки можна знайти в Європі - для висококласного комфорту, яскравих емоцій і безперервного задоволення від водіння.

Дізнатися більше
Полная свобода действий: линии оборудования A1 Sportback

Не існує двох однакових екземплярів: ось основа філософії Audi Exclusive. Кожна деталь, що створюється для інтер'єру Audi, є по суті унікальною в своєму роді. Однак кожен елемент ідеально підібраний і відповідає загальному стилю автомобіля. Для шкіри сидінь Audi в основному використовуються шкури чоловічого великої рогатої худоби з Південної Європи. Ніжна обробка і висококласне сировина забезпечують природність фактури при створенні оббивки. Шкіра для сидінь Audi демонструє стабільно високу зносостійкість, розкішний вигляд і довговічність. Справжня німецька якість.

Advanced, Design Selection и S Line A1 Sportback

Перш ніж шкіра буде оброблена і перетвориться в оббивку для Audi, вона повинна пройти більше 30 різних тестів. У лабораторії тестуються стійкість до стирання, світлостійкість, усадка, міцність на вигин, міцність на розрив, викиди і поведінку при горінні. Тільки коли всі випробування пройдені, шкіра відправляється на обробку для сидінь і внутрішніх деталей. Випробування шкіри для оббивки тривають більше року і гарантують вам незвичайний досвід експлуатації Вашого Audi.

Модульная структура линеек A1 Sportback

Цей досвід може бути навіть збільшено, якщо ви виберете ексклюзивну шкіряну оббивку Audi. На вибір пропонується найширший асортимент варіантів, ніяких обмежень для Вашої уяви. Наприклад, можна забарвити в більш приємний Вам колір шкіряне рульове колесо. Або ж сидіння, чи навіть частину сидінь - салон Вашого Audi буде виглядати рівно так само, як надається Вам в розумі. Вибирайте з великої кількості квітів шкіряної оббивки саме той, який підходить вашій уяві. Крім того, ви можете вибрати улюблений колір для контрастної строчки, килима або ременів безпеки. Дайте вашому автомобілю індивідуальний характер, разом з Audi exclusive.

З кращих порід. Опрацьовано з граничною точністю.

Деревина володіє приголомшливою атмосферою, більш ніж будь-який інший матеріал. І особливо яскраво Ви можете побачити це в нових Audi, де використовуються тільки кращі сорти дерева, впроваджені в салон автомобіля з філігранною точністю. Приголомшливе виконання з найкращих зразків. Відчуйте свою ексклюзивність і високу якість Вашого автомобіля разом з Audi exclusive.

Дізнатися більше
Полная свобода действий: линии оборудования A1 Sportback

Audi принципово не використовує для обробки тропічну деревину, навіть ту, що вирощена на плантаціях. Натомість ми беремо спеціально відібрані породи дерева, що чудово підкреслюють особливий характер автомобіля. До них відносяться різні варіанти: від класичного дуба до таких цікавих сортів, як чудовий мирт. Ваша перевага при зверненні до Audi exclusive: більше індивідуальності при більшій різноманітності і виборі. Не тільки особливі породи дерева, але і абсолютно спеціальні кольори.

Advanced, Design Selection и S Line A1 Sportback

Тонкі листи шпону для декоративних вставок виготовляються зі стовбурів дерев і так званих кап. Шпон для внутрішньої обробки автомобіля зазвичай робиться з одного капа або одного стовбура дерева, щоб забезпечити гармонійне поєднання окремих елементів. Виробництво шпону це симбіоз ручної роботи і машинного виробництва - деякі етапи роботи, такі як фрезерування і деякі виконуються виключно вручну. Взагалі, кожен матеріал для обробки салону Audi розроблений індивідуально для кожної моделі і вимагає особливої ​​уваги при установці в салоні.

Світ складається з незліченної кількості коьорів. Індивідуальне забарвлення кузова Audi exclusive.

У світі існує безліч кольорів і відтінків. Завдяки програмі Audi exclusive Ви можете легко знайти той, який підходить саме вам. Золоте сяйво заходу, пурпур вина, блиск смарагдового кільця - ви можете прикрасити свій автомобіль Audi будь-яким з цих та інших кольорів. Фахівці дилерського центру Audi Центр Київ Юг допоможуть вам з вибором.

Дізнатися більше
Полная свобода действий: линии оборудования A1 Sportback

У нашому салоні на Дніпровській набережній, 16-В доступний широкий асортимент вже готових колірних рішень. Виберіть з більш ніж 50 кольорів той, який подобається найбільше. Може бути, це коричневий Saddle Brown з перламутровим ефектом? Або ви віддасте перевагу синій Palace Blue з перламутровим ефектом - колір, що нагадує про безкрайніх просторах і викликає відчуття свободи? Вирішувати тільки Вам, яким буде ваш Audi всередині і зовні.

Advanced, Design Selection и S Line A1 Sportback

Незалежно від типу фарби, яку ви обираєте для свого автомобіля, вимоги до якості виробничого процесу завжди однакові. По-перше, бажаний тон змішують з органічними і неорганічними кольоровими пігментами. Органічні пігменти забезпечують сяйво кольорів, в той час як неорганічні пігменти дуже стійкі до зносу. Разом вони гарантують тривалу інтенсивність кольору вашої фарби на кузові.

Advanced, Design Selection и S Line A1 Sportback

Тепер налаштуйте свій автомобіль мрії, використовуючи індивідуальне ексклюзивне оснащення Audi.

До вибору моделі

Выберите себе язык

Русский Украинский