Дипломатичні продажі

Програма дипломатичних продажів автомобілів Audi.

Ласкаво запрошуємо до світу безмежних можливостей! «Aуді Центр Київ Юг» пропонує Вашій увазі програму дипломатичних продажів. Audi довгі роки здійснює обслуговування інтересів дипломатичної спільноти, що у свою чергу дозволяє нам говорити про якісно сформований унікальний підхід до цієї категорії наших клієнтів. У той же час завдяки високій якості автомобілів, що випускаються, та широкому спектру пропонованих послуг Audi отримала бездоганну репутацію серед урядових відомств й органв та міжнародних організацій.

Компанія Audi регулярно надає транспортні послуги для проведення різноманітних офіційних політичних, соціальних та культурних заходів. Серед таких – саміти ЄС і НАТО, конференції ОБСЄ, Канський кінофестиваль, музичний фестиваль в Зальцбурзі тощо.

Сьогодні непоодинокі представники бізнесу, політичної та дипломатичної еліти віддають перевагу саме марці Audi, яка асоціюється у ділових колах з успіхом і постійним рухом уперед.

Дизайн, якість і прогресивність автомобілів Audi у додаток до гнучкого підходу до наших клієнтів в рамках програми дипломатичних продажів є відмінними рисами марки, які добре знайомі багатьом дипломатичним представництвам та міжнародним організаціям, функціонуючим на території України.

Зв’яжіться з нами по телефону для отримання більш детальної інформації щодо питань, які Вас цікавлять.

Выберите себе язык

Русский Украинский