Репортаж: як стежать за якістю в AUDI AG

Репортаж: як стежать за якістю в AUDI AG

Якість – одна з головних компетенцій німецького бренду Audi. Про те, як в Інгольштадті стежать за якістю і наскільки важко забезпечувати «перевагу високих технологій» – в нашому новому матеріалі.

Коли повертається клієнт, а не товар – так можна сказати про авторитет марки Audi. Виробник з Інгольштадта давно зарекомендував себе як прогресивний бренд, який невпинно розвиває свої продукти і гарантує високу якість автомобілів за всіма параметрами. Взагалі, якість – одна з ключових компетенцій німецького бренду Audi. У гонитві за бездоганною якістю компанія використовує поєднання кращих класичних і добірних інноваційних інструментів перевірки і контролю.

Контроль якості в AUDI AG

Що таке якість?

І що таке автомобіль? Для кожного з нас авто – щось більше, ніж просто засіб пересування. Ми ідентифікуємо себе з «нашим» брендом. Керована нами машина стає продовженням нашої особистості, є символом і вираженням наших поглядів на світ і його основні цінності. Автомобіль давно став нашим важливим партнером по життю – як і до партнера у відносинах, до нього пред’являються найвищі вимоги.

Audi не дає приводу сумніватися в якості автомобілів. Керівник відділу контролю якості Audi AG Вернер Циммерманн вважає, що поняття «якість» складається з надійності і міцності. Німецький преміум-бренд бездоганно відстежує ці параметри, гарантуючи високу відповідність кожного нового екземпляра стандартам якості. Для контролю якості в Audi AG використовують, крім іншого, новітні і суперсучасні цифрові машини.

Під приціл спеціалістів в рамках Audi Quality Assurance потрапляють абсолютно всі системи і технології автомобілів – відповідають за комфорт, безпека, надійність і функціональність автомобіля. Тестові та перевірочні заходи Audi Quality Assurance гарантують, що виробничий процес організований правильно і дає передбачуваний результат.

Контроль якості дверей Audi A8

Новий седан A8 як зразок для розуміння якості AUDI

Новий седан Audi A8 – кращий приклад для оцінки актуального стану компанії та її ставлення до якості. У новій моделі якість багато в чому забезпечено залученням інновацій. В седан були встановлені сотні новітніх технологічних вишукувань, яких раніше не було ні в одному автомобілі бренду. Audi зуміли зберегти лідерство в питаннях якості навіть в такі непрості часи, коли еталони прогресивності і якості змінюються буквально кожен день.

Чи можливий брак в продукції Audi?

За контролем і підтримкою якості в AUDI AG стежить близько 2800 співробітників. Штат Assurance бере участь у всьому продуктивному процесі, в кожному його етапі. Чим швидше буде виявлена помилка, тим краще. В Інгольштадті, як і всюди, іноді допускають помилки: перевага бренду в тому, що ці помилки завжди усуваються до потрапляння машин в дилерські центри. Використовуючи мікроскопи, гігантські комп’ютерні томографи і іонні гармати, всі поверхні автомобіля (метал, скло, кераміка, пластик і шкіра) перевіряються на їх міцність і довговічність за допомогою сучасної техніки.

Контроль якості кузова Audi A8 Контроль якості Audi A8

Саме тому «якість Audi» – сьогодні стійке словосполучення і загальне поняття. Всі моделі, які пропонує компанія, виготовлені з особливою ретельністю і увагою до найдрібніших деталей. Співробітники розробляють і тестують навіть самі звичайні рішення і речі. Наприклад, наскільки плавно повертається на своє звичне місце ручка на стельової консолі. Або достатньо чи швидкий і точний зворотний зв’язок при натисканні пальцем на кнопку сенсорної поверхні MMI Touch. Кожен автомобіль, що сходить з конвеєра, піддається прискіпливій перевірці по десяткам параметрів. Можливість помилки в серійному автомобілі – майже на 100% виключена.