NORA Service Centre

Сервісне обслуговування автомобілів Audi – NORA Service Centre

«Ауді Центр Київ Юг» пропонує співпрацю станціям технічного обслуговування автомобілів, які не є офіційними дилерами Audi в Україні, і час від часу обслуговують на власних СТО автомобілі торгової марки Audi привабливі спеціальні умови співпраці, які базуються на високих стандартах заводу виробника – AUDI AG.

Мета діяльності Audi AG – відповідати потребам та бажанням власників автомобілів Audi, встановлення стійких відносин основаних на високому рівні сервісу. Саме з цією метою – «Ауді Центр Київ Юг», як представник виробника прагне максимально розширити перелік NORA партнерів (Сервісних Станцій Технічного обслуговування «НОРА»), які будуть належно надавати послуги на вищому рівні для клієнтів автомобілів Audi.

NORA Service Centre – спеціалізований центр технічного обслуговування автомобілів Audi , розташований на території офіційного дилерського центру – «Ауді Центр Київ Юг», та обслуговує сервісні підприємства – незалежні станції технічного обслуговування, які входять у розгалужену систему NORA партнерів.

Основні переваги співпраці через NORA Service Centre:


  • Гарантована якість оригінальних запасних частин AUDI AG, з підтримкою гарантії 2 роки від заводу виробника
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта
  • Кваліфікована професіональна і оперативна технічна підтримка від офіційного сертифікованого сервісного дилера – «Ауді Центр Київ Юг»
  • Власний менеджер для партнерів сервісної програми
  • Спеціальні особливі умови співпраці

NORA Service Centre – сервіс вищого рівня для професіоналів

Всі роботи проводяться за високими стандартами обслуговування Audi Top Service професійними працівниками на сучасному обладнанні і з використанням тільки якісних оригінальних запасних частин Audi.

Он-лайн запис на технічне обслуговування автомобілів Audi в КиєвіДостатньо часто в нашому житті буває так, що кожна витрачена хвилина має для нас велике значення. Саме тому «Ауді Центр Київ Юг» представляє можливість он-лайн запису на діагностику в наш сервісний центр, де Ви зможете довірити свій Audi кваліфікованим майстрам Запис

Выберите себе язык

Русский Украинский