Сота  RS3 LMS в золоті: Audi Sport відзначили успіх гоночного седана

Сота RS3 LMS в золоті: Audi Sport відзначили успіх гоночного седана

Не минуло й року з прем'єри карколомної гоночної версії седана RS3, а Audi Sport вже встигли продати 100 екземплярів.

Audi RS3 LMS з логотипом Audi Sport

Безсумнівний комерційний успіх моделі вирішили відсвяткувати яскраво і запомінающе. Сотий за рахунком спорткар показали на минулому саміті марки в Барселоні. Приголомшлива золотиста ліврея, червоні акценти по всьому кузову і фірмові логотипи Audi Sport - покупцеві 100-й RS3 LMS пощастило по-крупному.

Але і в оригінальному дизайні RS3 LMS виглядає дуже круто: більш ефектного, гоночного автомобіля не згадати за останні роки. Модель дуже вигідно виглядає з цими величезними арками, відмінним антикрилом і розміщеним по центру вихлопом. Що стосується ювілейної, 100-й гоночної машини, то її візуальні переваги дійсно вражають особливо: спереду червоними акцентами прикрасили фари і повітрозабірники, а в області дверних панелей, бічних спідниць, заднього бампера, лобового і заднього скла додали ефектні логотипи Audi Sport. Також на масивному антикрилі, що знаходиться на кришці багажника RS3, з'явилася чорно-червона тема - і теж з логотипом Audi Sport.

Новий автомобіль Audi RS3 LMS

За словами Кріса Рейнке, глави клієнтського відділу Audi Sport, в рамках дебютного сезону було продано 90 автомобілів, а ще 10 примірників RS3 LMS склали попередні замовлення. Замовлення надходили з різних точок світу і вже незабаром куплені спорткари успішно брали участь в заїздах. Модель встигла засвітитися в 125 гонках на трьох континентах (Америка, Азія і Європа), здобувши при цьому 25 переможних результату. Судячи з усього, в майбутньому RS3 LMS принесе ще дуже значну кількість перемог.

Новий автомобіль Audi RS3 LMS фото

Нагадаємо, що для підрозділу Audi Sport, яке фактично зовсім недавно було створено, випуск RS3 LMS став одним з перших великих дослідів в рамках нової стратегії. Зміна орієнтирів у спортивному підрозділі Audi була зроблена з приходом Стефана Вінкельмана, колишнього президента і генерального директора Automobili Lamborghini S.p.A.

Новий Audi RS3 LMS