Спеціальні пропозиції

Акції та знижки на покупку автомобілів Audi. Спеціальні пропозиції з продажу від автосалону «Ауді Центр Київ Юг»

Ми постійно надаємо своїм клієнтам можливість вигідного і комфортного придбання авто. Слідкуйте за оновленнями акційнийних пропозицій автосалону «Ауді Центр Київ Юг»

Відповідаючи найвищим стандартам Audi, ми завжди з повагою ставимося до своїх клієнтів та пропонуємо тільки найкращі пропозиції що до придбання нового автомобіля Audi. Менеджери салону нададуть Вам кваліфіковану консультацию та обов'язково розкажуть про всі актуальні пропозиції та акції.

Оцініть наші особливі вигідні ціни на автомобілі Audi і відчуєте переваги наших пропозицій, звернувшись в автосалон «Ауді Центр Київ Юг».Знижка на автомобілі Audi A5 Coupé, Audi A5 Sportback, Audi Q5, Audi Q7

Ідеальний момент, щоб стати частиною сім’ї Audi: ми оголошуємо знижки на моделі A5, Q5 і Q7. Ви можете стати власником новенького Audi за дуже лояльною ціною!

Надзвичайно вигідні ціни на нові Audi

Нові моделі Audi стали доступнішими завдяки спеціальним ціновим пропозиціям. Дозвольте собі зробити крок вперед до омріяної моделі!

Надзвичайні цінові переваги на Audi A1 та Audi A3

Спеціальні моделі Audi з урахуванням потреб наших клієнтів та сенсаційними ціновими перевагами! Дозвольте собі зробити крок вперед до омріяної моделі!

Курс на мінус

З 19.01.2018 в салоні Audi Центр Київ Юг діє спеціальна пропозиція на моделі Audi A1 і A3!

Спеціальна пропозиція на всі моделі Audi 2017 наявності

Відтепер в салоні Audi Центр Київ Юг діє спеціальна пропозиція на всі моделі 2017 року наявності: -12% від вартості.

Нова спеціальна пропозиція на культовий кросовер Audi Q7

Відтепер у салоні Audi Центр Київ Юг діє унікальна пропозиція на всі екземпляри моделі Q7, випущені в 1 кварталі 2018 року: -10%.

Офіційний дилер Audi Центр Київ Юг пропонує надзвичайні цінові переваги на нові моделі Audi

Бажаний автомобіль стає набагато ближче, Вам залишається зробити лише один крок – вибрати саме ту модель, про яку Ви мрієте!

Выберите себе язык

Русский Украинский