Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції Клієнтського розділу Audi

Дисконтна програма
автосалону «Ауді Центр Київ Юг»
З радістю повідомляємо Вам про те, що в автосалоні «Aуді Центр Київ Юг» діє спеціальна дисконтна програма. Кожен власник післягарантійного автомобіля Audi під час звернення до офіційних сервісних центрів може отримати персональну карту з постійною знижкою. Детальніше

Мета діяльності «Ауді Центр Київ Юг» в Україні – принести задоволення кожному клієнту завдяки доступності всіх переваг високих технологій автомобілів Audi, обслуговуванню бездоганної якості а також приємними спеціальними пропозиціями.

Завжди залишайтеся в курсі найсвіжішої інформації про послуги клієнтського розділу автосалону «Ауді Центр Київ Юг»:  • дисконтні програми;
  • акції на послуги станції технічного обслуговування;
  • спеціальні умови фінансування;
  • спеціальні програми з встановлення додаткового обладнання;
  • спеціальні умови на придбання оригінальних запасних частин і аксесуарів Audi
  • та інші послуги клієнтського розділу.
Дисконтна програма Audi Service 4+

Отримайте вигоду 25% на оригінальні запасні частини і послуги. А також комплексну діагностиуку Вашого автомобіля Audi за спеціальною ціною.

З повагою до віку

Офіційний сервісний центр автосалону «Ауді Центр Київ Юг» з повагою та турботою ставиться до автомобілів Audi «зі стажем», саме тому для автомобілів Audi 2014 року випуску і старших ми пропонуємо спеціальні ціни на оригінальний сервіс Audi.

Акція вихідного дня

Для власників Audi з'явилася відмінна можливість обслужити свій авто на нашій офіційній станції з вигодою у вихідні дні. Тільки по суботах і неділях дійсна прекрасна знижка 10% на сервіс і 10% на запчастини.

Безкоштовна мийка

В період по 31.12.2018р., за умови виконання робіт по ремонту та технічному обслуговуванню автомобілів на суму більш ніж 10 000 (десяти тисяч) гривень, виконувати Комплексну мийку автомобіля «Стандарт» за спеціальною ціною 1.00 грн. (в т.ч. ПДВ).

Спеціальна ціна на підномерні підставки

В період по 31.12.2018р, за умови відсутності на автомобілі клієнта брендової підномерної підставки «Ауді - Центр Київ» , встановити спеціальну ціну реалізації на Підставки під номерні знаки (каталожний номер Tablichka_AUDI Center Kiev) 1.00 грн. (в т.ч. ПДВ).

Акція на деталі ходової частини

Офіційний дилер "Audi Центр Київ Південь" оголошує акцію на всі деталі ходової частини автомобіля: -20%. Спеціальна пропозиція діє на наступні групи товарів

Выберите себе язык

Русский Украинский