Спеціальні пропозиції

Спеціальні пропозиції Клієнтського розділу Audi

Дисконтна програма
автосалону «Ауді Центр Київ Юг»
З радістю повідомляємо Вам про те, що в автосалоні «Aуді Центр Київ Юг» діє спеціальна дисконтна програма. Кожен власник післягарантійного автомобіля Audi під час звернення до офіційних сервісних центрів може отримати персональну карту з постійною знижкою. Детальніше

Мета діяльності «Ауді Центр Київ Юг» в Україні – принести задоволення кожному клієнту завдяки доступності всіх переваг високих технологій автомобілів Audi, обслуговуванню бездоганної якості а також приємними спеціальними пропозиціями.

Завжди залишайтеся в курсі найсвіжішої інформації про послуги клієнтського розділу автосалону «Ауді Центр Київ Юг»:  • дисконтні програми;
  • акції на послуги станції технічного обслуговування;
  • спеціальні умови фінансування;
  • спеціальні програми з встановлення додаткового обладнання;
  • спеціальні умови на придбання оригінальних запасних частин і аксесуарів Audi
  • та інші послуги клієнтського розділу.
Дисконтна програма Audi Service 4+

Отримайте вигоду 25% на оригінальні запасні частини і послуги. А також комплексну діагностиуку Вашого автомобіля Audi за спеціальною ціною.

З повагою до віку

Офіційний сервісний центр автосалону «Ауді Центр Київ Юг» з повагою та турботою ставиться до автомобілів Audi «зі стажем», саме тому для автомобілів Audi 2014 року випуску і старших ми пропонуємо спеціальні ціни на оригінальний сервіс Audi.

Акція вихідного дня

Для власників Audi з'явилася відмінна можливість обслужити свій авто на нашій офіційній станції з вигодою у вихідні дні. Тільки по суботах і неділях дійсна прекрасна знижка 10% на сервіс і 10% на запчастини.

Выберите себе язык

Русский Украинский