Страхування

Страхування вашого Audi у офіційного дилера Ауді Центр Київ Юг

Захистити ваш автомобіль від пошкоджень, аварій, викрадення та застрахувати відповідальність водія допоможуть фахівці «Ауді Центр Київ Юг».

Менеджер зі страхування нашого Audi Центру підбере найбільш вигідну програму з урахуванням ваших індивідуальних параметрів: місця реєстрації автомобіля, водійського стажу та віку. Програми надаються нашими надійними страховими партнерами. Серед них такі компанії, як «СК «УНІКА», СК «Українська Страхова Група» та СК «Універсальна». Страховий поліс можна оформити безпосередньо у автосалоні «Ауді Центр Київ Юг».

У офіційному дилерському центрі «Ауді Центр Київ Юг» фахівець фінансового сервісу допоможе вам:

 • Отримати докладну інформацію щодо ключових моментів страхування.
 • Дізнаєтеся про спец-пропозиції, розроблені для страхування автотранспортних засобів Audi.
 • Вирішити будь-які питання, що можуть виникнути під час оформлення страхування.

Що таке страховий ризик та страховий випадок

Страхові ризики – це подія, на випадок якої виконується страхування. Такі подія може відбутися у майбутньому та завдати шкоди майну або здоров’ю застрахованої сторони.

Страховим випадком називається подія у минулому, внаслідок якого страховик має виплатити страхову суму страхувальнику, застрахованій або третій особі. Події, що передбачають страхове відшкодування, вказуються у договорі страхування.

Страхування автомобілів Audi за програмою КАСКО

КАСКО – добровільне страхування автомобіля від пошкодження, знищення та втрати транспортного засобу внаслідок ДТП, викрадення, пожежі, інших стихійних лих і протиправних дій третіх осіб. Такий вид страхової домовленості передбачає відшкодування збитку, який автомобіль отримав внаслідок форс-мажорних ситуацій.

Для оформлення договорів страхування КАСКО та ОСАГО у «Ауді Центр Київ Юг» автовласникам потрібно надати документацію, до якої входять:

 • паспорт громадянина України,
 • ідентифікаційний код,
 • посвідчення водія;
 • договір купівлі-продажу авто Audi або виставлений рахунок-фактура (для нових ТЗ),
 • технічний паспорт на транспортний засіб.

Додаткову інформацію щодо автострахування КАСКО Вам нададуть фахівці Відділу Фінансового сервісу.


Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) власників автомобілів Audi

Наявність внутрішнього договору страхування цивільно-правової відповідальності у власників наземних ТЗ (транспортних засобів) обов’язкова на всій території України. Угоду ОСЦПВ можуть укласти фізичні та юридичні особи, які на законних підставах володіють та керують автотранспортними засобами. Договір міжнародного обов’язкового страхування діє на території країн-членів міжнародної системи автострахування «Зелена картка». Поліс посвідчується відповідним уніфікованим сертифікатом «Зелена картка».

Ліміти відповідальності страховика, встановлені національним законодавством:


 • за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю постраждалих — 200 000 грн. на одного потерпілого, незалежно від кількості потерпілих,
 • за шкоду, заподіяну майну постраждалих — 100 000 грн. на одного потерпілого, але не більше 500 000,00 грн. на одну страхову подію.

Ліміти відповідальності страховика встановлені розпорядженням Нацкомфінпослуг від 29.12.2015 №3470, що набуло чинності з лютого 2016 року.

Примітки:

 • при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну постраждалих, страхове відшкодування завжди зменшується на суму франшизи, яка передбачена у полісі,
 • франшиза при відшкодуванні шкоди, заподіяної життю та здоров’ю постраждалих, не застосовується,
 • ліміт відповідальності страховика — це грошова сума, у межах якої страховик зобов’язаний здійснити виплату страхового відшкодування згідно з умовами договору страхування.

За додатковою інформацією з питань автострахування звертайтеся до менеджера зі страхування «Ауді Центр Київ Юг».

Выберите себе язык

Русский Украинский