Страхування

Послуги страхування автомобілів Audi в автосалоні офіційного дилера «Ауді Центр Київ Юг»

Загальновідомо, що автострахування дозволяє забезпечити спокій автовласника під час непередбачуваних ситуацій на дорогах. В комплекс послуг даного сегменту включається компенсація втрат від фізичного пошкодження транспортного засобу та обов’язкове страхування відповідальності водія.

Придбання автомобіля Audi в офіційного дилера «Ауді Центр Київ Юг» передбачає можливість оформлення угоди страхування безпосередньо в салоні. Ми зацікавлені в тому, щоб клієнти залишилися задоволеними рівнем сервісу та комфортом під час отримання наших послуг, а тому співпрацюємо лише з надійними страховими агентами, яким ми повністю можемо довірити спокій і хороший настрій наших покупців.

Звернувшись до менеджера зі страхування в фінансового відділу «Ауді Центр Київ Юг» Ви отримуєте наступні переваги :
 • Отримайте детальну інформацію щодо всіх ключових моментів страхування
 • Ознайомтесь зі спец-пропозиціями, розробленими виключно для страхування автотранспортних засобів Audi
 • Порадьтесь щодо оптимальних особисто для Вас страхових програм
 • Прийміть зважене рішення і оформіть страхову угоду

Усі виникаючі в процесі оформлення страхування проблеми та запитання можна вирішити разом зі спеціалістами Відділу Фінансового сервісу.

Страхування автомобілів Audi за программою КАСКО

КАСКО — страхування транспортного засобу від нанесення будь-яких форм матеріальних збитків. Отримання полісу КАСКО відбувається на добровільних засадах, автовласник самостійно вирішує чи варто затрачатися на укладання угоди страхування, і які саме ризики будуть компенсуватися за рахунок страхових виплат. КАСКО дозволяє покрити збитки після ДТП, пошкодження автомобіля сторонніми предметами і третіми особами, викрадення транспортного засобу чи втрати його внаслідок природніх катаклізмів і форс-мажорних обставин.

Для оформлення договорів страхування КАСКО та ОСАГО в нашему автосалоні «Ауді Центр Київ Юг» автовласникам Audi потрібно пред’явити певний пакет документів до якого входить:
 • Паспорт (ксерокопія 1-2 сторінок та даних про місце реєстрації);
 • Ідентифікаційний код;
 • Посвідчення водія;
 • Договір купівлі-продажу авто Audi або виставлений рахунок-фактура;
 • Технічний паспорт на транспортний засіб.

Додаткову інформацію щодо автострахування КАСКО Вам нададуть фахівці Відділу Фінансового сервісу.


Обов’язкове страхування цивільно-правової відповідальності (ОСЦПВ) власників автомобілів Audi

В рамках послуг від «Ауді Центр Київ Юг» можливо отримати поліс страхування цивільно-правової відповідальності власників ТЗ (транспортних засобів). Даний вид страхування являється обов’язковим на всій території України. Угоду ОСЦПВ укладають фізичні та юридичні особи, які на законних підставах володіють та керують автотранспортними засобами.

Дія угоди страхування ЦПВ направлена на забезпечення отримання компенсаційних виплат особами, що понесли втрати внаслідок ДТП. В тому числі за умовами полісу покривається шкода нанесена не лише автомобілю та майну, а й життю та здоров’ю потерпілим учасникам ДТП.

Страхуючою стороною можуть виступати дієздатні фізичні особи, суб’єкти підприємницької діяльності або юридичні особи.

Ризики:

За умови страхування цивільно-правової відповідальності водія в результаті настання страхових ризиків (подій, що трапилися з вини застрахованої особи) компенсується широкий перелік збитків:
 • шкода нанесена майну компанії в межах ліміту відповідальності (евакуація транспортних засобів, пошкодження шляхового покриття та споруд, знищення авто чи його пошкодження різного характеру).
 • моральний збиток фізичним особам
 • шкода, нанесена здоров’ю та життю постраждалих в результаті ДТП (лікування, поховання, різного роду компенсації);

Варіанти страхування:
Відповідно до Закону України застрахованою вважається відповідальність будь­якої особи, яка на законних підставах керує одним транспортним засобом, що зазначений в договорі.

Законом України встановлені наступні ліміти відповідальності Страховика:


 • за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю постраждалих, — 100 000 грн. на кожного постраждалого;
 • за шкоду, заподіяну майну постраждалих, — 50 000 грн. на одного постраждалого;
 • передбачено також відшкодування моральної шкоди потерпілому, в розмірі до 5% від ліміту за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю постраждалих.

Примітки:

 • слід пам’ятати, що при відшкодуванні шкоди, заподіяної майну постраждалих , страхове відшкодування завжди зменшується на суму франшизи, яка складає 1000, 500 або 0,00 грн.,
 • франшиза при відшкодуванні шкоди, заподіяної життю та здоров’ю постраждалих, не застосовується
 • ліміт відповідальності страховика — це грошова сума, в межах якої страховик зобов’язаний провести виплату страхового відшкодування згідно з умовами договору страхування.

Інформаційну допомогу по питанню обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників автомобілів Audi Ви можете отримати у фахівців Фінансового Відділу Ауді центру.

Выберите себе язык

Русский Украинский