Свята сучасної музики в рамках Audi Forum Інгольштадт

Свята сучасної музики в рамках Audi Forum Інгольштадт

Джаз, Рок, поп-музика – здавалося б, ці поняття аж ніяк не дружні «світу седанів, універсалів і кросоверів»: світ сучасної музики не особливо тісно стикається зі світом автомобілів. Однак німецький бренд давно вийшов за рамки звичайного автомобільного виробника: в рамках щорічного Audi Forum в Інгольштадті проводяться справжні свята сучасної музики.

Приблизно раз на рік на головній культурній базі марки Audi – на території комплексу Audi Forum – проходять всілякі музичні заходи. На період їх проведення містечко Інгольштадт стає центром тяжіння публіки з усієї Німеччини. Нерідко фестивалі відвідують гості з інших країн Європи, Америки і навіть України. Джаз, класична музика, рок і поп-музика – стилістичне розмаїття таких заходів захоплює. Концерн Audi здатний забезпечити гідне матеріальне забезпечення як для музикантів, так і для всіх гостей – як результат, рівень кожного заходу гранично високий.

Комплекс Audi Forum в Інгольштадті Всередині комплексу Audi Forum в Інгольштадті

Крім музичних концертів на будь-який смак, в рамках Audi Forum в Інгольштадті можна відвідати художні виставки. Також Audi Forum славиться і своєю кінопрограмою: щорічно спеціальні покази відвідує до 20 тисяч глядачів.

Jazz на Audi Forum Ingolstadt

Джаз відіграє особливу роль в культурних програмах AUDI AG. З 2001 року десятки тисяч глядачів щороку слухають добірний джаз від найбільш відомих і актуальних музикантів сучасності. Чудову джаз-музику можна також послухати в затишній атмосфері бару «After Work Jazz Lounge» щочетверга ввечері.

After Work Jazz Lounge

Rock і Pop-музика в Інгольштадті Audi

Audi Art Experience – це не просто традиційна класична культурна участь. Протягом декількох років фестивалі рок-музики і поп-музики від Audi AG надихають молодих людей з усього світу. Марка Audi піклується про те, щоб рівень музикантів і матеріальне оснащення самих заходів були на вищому рівні. Недарма, з латинської мови «Audi» перекладається як «слухати» або «чути». Концерн вживає всіх необхідних заходів, щоб найбільш якісна сучасна музика була «почута» широкою аудиторією в рамках Audi Forum Ingolstadt.

З 2011 року Audi є головним спонсором і співорганізатором нового фестивалю SWR3. Цей фестиваль, який проходить щороку в Баден-Бадені, в останні роки розвинувся в трендах фестивалю поп-музики. З 2004 року Audi проводить власні рок і поп-концерти: ця частина культурної прихильності Audi досягла нового рівня з першим Фестивалем Audi RockPop влітку 2011 року, який проходив на виробничих майданчиках концерну в містах Інгольштадт і Неккарзульм.

Культурний центр Audi Forum в Інгольштадті Audi

Всі культурні заходи від Audi проходять практично завжди на майданчиках вже культового Audi Forum в Інгольштадті. Це великий архітектурний ансамбль, що складається з модерністських будівель з фасадами з скла, і групуються навколо центральної площі. Він займає 77 тисяч квадратних метрів і щорічно приймає понад 400 тисяч відвідувачів. Audi Forum пропонує унікальну можливість в рамках відвідування музичних і кінофестивалів познайомитися також з історією та сучасністю знаменитої марки, чий символ у вигляді чотирьох кілець знають у всьому світі.