Технології


Рух вперед разом з Audi. «Ауді Центр Київ Юг» представляє Вашій увазі огляд останніх технологій в світі Audi

Наш світ постійно змінюється. Технологічний процес набирає обертів, і це дає все більше можливостей, в першу чергу – при виборі автомобіля Audi. Ми прагнемо внести істотний внесок в цей процес. Мета Audi – створення технологій, що полегшують Ваше життя, роблять його ще більш різноманітним. Технологій, які б перевершували Ваші вимоги до автомобіля.

Інноваційна технологія поєднують систему камер із світлодіодними джерелами світла, які освітлюють дорогу в залежності від дорожньої ситуації за допомогою світла, колір якого подібний до денного.
Audi MMI робить використання функцій автомобіля та інформаційно-розважальних систем більш комфортним завдяки інтуїтивно зрозумілій системі управління і індикації; включає широкі можливості пошуку MMI по довільним ключовим словам.
Проекційний дисплей

Виводить інформацію, наприклад про актуальні дорожні знаки або попереджувальні повідомлення, на лобове скло в зоні прямої видимості водія. А, наприклад, за допомогою асистента нічного бачення (якщо встановлений) система попередить водія про появу на дорозі тварини.

Діалогова система голосового управління

Ви можете керувати багатьма важливими функціями автомобільного телефону, радіо, CD-плеєра, DVD-чейнджера, TV-тюнера, а також функціями навігаційної системи за допомогою голосового управління.

Audi Virtual Cockpit

Керуйте численними функціями і сервісами MMI за допомогою віртуальної приладової панелі, розташованої на оптимальній висоті в полі зору водія. Ви можете вибирати між двома режимами: класичним і прогресивним – для відображення важливої для водія інформації в чудовому вигляді.

Електронні асистуючі системи Audi. Перевага безпеки

Із задоволенням слідувати в пункт призначення. Всі поїздки різноманітні. Але у них є щось спільне – відчуття захищеності, що створюється кожним автомобілем Audi. Комплекс електронних асистуючих систем Audi допоможе Вам в будь-якій поїздці і подбає про комфорт в дорозі.

Ефективні бензинові двигуни Audi TFSI

Максимум задоволення з кожної поїздки. Двигуни TFSI відрізняються особливо високим коефіцієнтом стиснення. В результаті досягається неперевершена ефективність при оптимальній віддачі потужності. Зменшення робочого об'єму за рахунок використання наддуву дозволяє помітно зменшити розміри двигуна і домогтися вражаючою динаміки у всьому діапазоні оборотів. Для віддачі потужності, яку Ви помітите, як тільки автомобіль рушить з місця.

Ефективні дизельні двигуни Audi TDI

Двигуни TDI, що поєднують безпосереднє уприскування палива і турбонаддув, також відрізняються чудовою динамікою завдяки високому крутному моменту у всьому діапазоні оборотів і постійно високій віддачі потужності. Вони характеризуються звично низькою витратою палива і рівнем шкідливих викидів. При цьому вони захоплюють своєю динамікою, щоб будь-яка поїздка стала для Вас радісною подією.

Выберите себе язык

Русский Украинский