Тест-драйв Audi RS 4 Avant в Південній Іспанії

Тест-драйв Audi RS 4 Avant в Південній Іспанії

Чи сумісні висока ефективність і щоденна придатність в автомобілі? Безумовно. Але як? Разом з блогером Бенджаміном Бродбеком ми відповімо на це питання в рамках тест-драйву Audi RS 4 Avant в Південній Іспанії.

Audi RS 4 Avant спорткар в кузові сімейного автомобіля

Зазвичай до моменту народження першої дитини чоловікові доводиться розлучитися зі своїм спорткаром, щоб звільнити місце в гаражі для більш підходящого в зв’язку з цим сімейного автомобіля. Однак це не обов’язково, Бенджамін Бродбек – живий доказ того, що можна провести щасливе дитинство і в салоні культового спорткара. Модель Audi RS 4 Avant – прекрасний аргумент на користь того, що практичність сімейного авто і динаміка спорткара можуть бути об’єднані в межах одного кузова. Маючи шалену динаміку і разючу точність керованості, новий RS 4 при цьому не змушує водія або пасажирів відчувати дискомфорт. Бездоганна преміальна обробка салону, тільки кращі матеріали і вельми вільний простір усередині салону – певною мірою комфорту модель не поступається кращим сімейним моделям сучасності. Щоб упевнитися в цьому, ми їдемо в іспанські гори!

Диски автомобіля Audi RS 4 Avant Габарити автомобіля Audi RS 4 Avant

Audi RS 4 Avant – самий спортивний автомобіль в лінійці. Вже з перших секунд візуального огляду ми бачимо шикарні 20-дюймові колеса, злегка зменшений в висоту і більш широкий по сторонам кузов, а також великі овальні вихлопні труби в області корми. Щоденний переможець з генами автоспорту, які помітні в кожній деталі екстер’єру. Погляд з насолодою блукає по великої радіаторній решітці Singleframe, м’язистих лініях з розширеними колісними арками і спортивній випускній системі RS, прикрашеній парою великих овальних патрубків. У кожному елементі Audi RS 4 Avant – впевнене нагадування про гоночну динаміку і спортивний характер. Великі повітрозабірники значно більше, ніж у Audi A4.

Інтер’єр автомобіля Audi RS 4 Avant

Audi RS 4 Avant позиціонує себе як шедевр не тільки візуально: всередині салону ми бачимо приголомшливе технічне оснащення і преміальне якість матеріалів. З технологій варто виділити MMI Navigation plus, суперфункціональное рульове колесо і звукову систему Bang Olufsen з 3D-звучанням. Модель доведена до такої досконалості, що перебували ви в салоні RS 4 Avant хоч цілу вічність – ви не відчуєте ніякого дискомфорту і завжди знайдете чим себе розважити.

Інтер'єр автомобіля Audi RS 4 Avant Центральна консоль автомобіля Audi RS 4 Avant

Audi RS 4 Avant в іспанських горах

Однак такі машини як RS 4 Avant не купують, щоб просто в них сидіти. Ми приїхали в іспанські гори для максимального задоволення від водіння і Audi дасть нам все необхідне! Як тільки ви торкаєтеся до кнопки запуску двигуна, пропадає відчуття, що ви сидите в універсалі. Звук найпотужнішого двигуна чути по всьому салону, проникаючи в його великий простір і переходячи в вихлопну трубу. Глибокий і переливчастий звук мотора зовсім не заважає, навпаки – пестить слух. Так звучить потужність в 450 кінських сил і крутний момент з 600 ньютон-метрів. Двигун 2,9 TFSI нового RS 4 Avant катапультує нас з місця до 100 км / год за 4,1 секунди.

Передні фари автомобіля RS 4 Avant Задні фари автомобіля Audi RS 4 Avant

Quattro drive не байдикує і розподіляє потужність на всі чотири колеса. Унікальна система дозволяє не турбуватися про технічну сторону водіння і просто милуватися мальовничими краєвидами та довгими тунелями, що тягнуться по всій південному регіону Іспанії. Коли швидкість досягає пристойного рівня, вас буквально заштовхує в спортивні сидіння. Однак керованість бездоганна: зчеплення з дорожнім покриттям настільки високо, ніби комусь спало на думку використовувати для цього суперклей. RS4 точно реагує на кожну команду управління, а поведінка машини змінюється при цьому плавно і легко.

Audi RS 4 Avant – ідеальний симбіоз продуктивності і повсякденної придатності. Зрештою, ніхто не говорив, що сімейні атракціони не можуть бути веселими. Але, будь ласка, пам’ятайте про собаку в багажнику.