Тест-драйв електричного кросовера Audi e-tron 2019 в Арабських Еміратах

Тест-драйв електричного кросовера Audi e-tron 2019 в Арабських Еміратах

17 вересня перший електричний кросовер Інгольштадта під назвою Audi e–tron був представлений публіці в Сан–Франциско. Через кілька місяців і через 13 100 кілометрів на схід, в Абу–Дабі, журналісти провели великий тест–драйв автомобіля.

Audi e–tron є першим електромобілем нового покоління від Volkswagen Group. Публіці ще тільки належить дізнатися про всі переваги електрокроссовера Audi e–tron, тому перший великий тест–драйв автомобіля в столиці Об'єднаних Арабських Еміратів має велику цінність.

Новий автомобіль Audi e–tron

Прогулянка по Масдар за кермом електричного кросовера Audi e–tron 2019

Маршрут тест–драйву нового Audi e–tron проходить в районі Абу–Дабі і невеликого селища Масдар, розташованого за межами столиці ОАЕ. Цікаво, що містечко Масдар повністю «живе» на поновлюваних джерелах енергії. Вельми символічно, що новий Audi e–tron тестується в такому місці.

Частина маршруту пролягала по дорогах загального користування, а частина – по крутих підйомах другої за висотою гори Арабських Еміратів.

Селище Мардар, де проявляє активність новий Audi e–tron, є однією з найбільш інноваційних точок на карті земної кулі. Місто є піонером стійкого міського розвитку, впроваджуючи реальні рішення в галузі енергетики, ефективності використання води, утилізації відходів та мобільності. Випробування можливостей електромобіля e–tron підкреслює технологічність і стійкість цього міста, такого собі прообразу міст майбутнього.

Новий автомобіль Audi e–tron вигляд збоку

Універсальність і найвищі стандарти в Audi e–tron 2019

Ефективність, висока потужність і вражаючий комфорт – з такими якостями Audi e–tron отримує статус зразка водіння нової ери. Електромобіль поєднує в собі повсякденну практичність в експлуатації і комфорт повнорозмірної моделі в умовах нульового обсягу шкідливих викидів. При цьому клієнт отримує повноцінний комплекс переваг, властивих преміум–бренду з чотирма кільцями.

Конвеєр з виробництва кросовера Audi e–tron розташовується на заводі в Брюсселі – першому в світі виробничому об'єкті в сегменті «преміум», що має сертифікат як CO2–нейтральне. Компенсація шкідливих викидів відбувається завдяки енергії, отриманій від поновлюваних джерел енергії і за рахунок екологічних проектів.

Новий автомобіль Audi e–tron інтер'єр

Інноваційна система рекуперації енергії в Audi e–tron

Частина шляху пролягає через дороги гори Джебель–Хафит, другої за величиною гори в Об'єднаних Арабських Еміратах. Там Audi e–tron демонструє свою інноваційну систему відновлення енергії. Автомобіль вміє сповільнюватися в автоматичному режимі при різкому відпуску педалі «газу», тим самим ефективно заощаджуючи енергію. У більшості випадків педаль гальма можна і зовсім не використовувати. Процес відновлення енергії буде відбувається в трьох форматах: ручним способом, через електроніку і за допомогою педалі газу. Audi – перший в світі виробник, який використовував таку «просунуту» систему рекуперації енергії в серійному автомобілі з електроприводом.

Новий автомобіль Audi e–tron цифрове дзеркало бокового огляду

Позашляхові якості та універсальність Audi e-tron

У тих ділянках маршруту, де переважали гравійні доріжки і пустельний пісок, Audi e-tron показав відмінну тягу і динаміку. Все це стало можливим завдяки новому поколінню quattro drive - електричному повному приводу. Автомобіль отримує ідеальний розподіл крутного моменту між осями протягом всього лише частки секунди. Кросовер Audi e-tron створений виключно універсальним автомобілем, який вміє пристосовуватися під будь-які зовнішні умови. Спокійна прогулянка по трасі, динамічна пригода на бездоріжжі, повсякденні поїздки по місту і виїзди далеко за межі цивілізації - електромобіль Audi e-tron ніколи не скаже: «Ні!».