Тест-драйв навігаційної системи Audi A8: чи здатна вона перевершити людський досвід

Тест-драйв навігаційної системи Audi A8: чи здатна вона перевершити людський досвід

Новий флагманський седан Audi A8 вважається в даний час найбільш просунутим і технічно витонченим в світі. Революційний флагман Інгольштадта впевнено вражає комфортом і вражає комп'ютерним інтелектом навіть найдосвідченіших покупців.

Система навігації Audi A8 2018

Навігаційна система Audi A8 вимагає особливої ​​уваги: ​​вона суттєво оновлена. Тепер система навігації A8 здатна до самонавчання на основі пройденого маршруту. Завдяки цьому навігаційна система створює інтелектуальні підказки для водія при пошуку. В карту також інтегровані тривимірні моделі основних міст Європи з високим ступенем деталізації.

Новий автомобіль Audi A8 диски

Франц - понад 14 років водіння таксі і величезний людський досвід

З іншого боку - у нас є Франц. Він - пристрасний водій таксі. Він знає вулиці Мюнхена як власну кімнату. Франц завжди подорожує вночі. Вже понад 14 років він сидить за кермом своєї машини і доставляє гостей і жителів міста в будь-яких напрямках. Він один з небагатьох, хто дійсно знайшов своє покликання. «Якби ця професія не існувала, мені довелося її придумати», - каже Франц і сміється. "Я люблю свою роботу. Я можу організувати роботу сам, і мені подобається подорожувати вночі, тому що люди вечірок дуже барвисті і набагато більш розслаблені ».

Новий автомобіль Audi A8 Avant система MMI Navigation

Франц - водій таксі, який кидає виклик навігації. Тільки за останні півтора року досвідчений таксист подолав понад 140 000 км. Дезорієнтацію Франц не може собі дозволити в своїй роботі. Він запам'ятав більшість вулиць Мюнхена, катаючись по ним на своєму таксі. Він знає кожне місце, кожен парк і кожну набережну. Він впевнено обходить пробки. Його почуття і його досвід - найкраща навігаційна система для нього. Однак MMI Navigation plus - теж не промах, одна з кращих систем навігації в світі на даний момент. Її сконструювали кращі розробники преміального бренду Audi.

Перевіримо, хто добереться до мети швидше

Нова система MMI Navigation вже може бути запущена на шляху до транспортного засобу. Варто лише ввести потрібну адресу в додаток myAudi на своєму смартфоні. Додаток починає навігацію і веде нас спочатку до транспортного засобу. Як тільки Ви сідаєте, Audi A8 автоматично починає маршрут до раніше введеного пункту призначення. «Завдяки цій наскрізний навігації ми хочемо запропонувати клієнтові цілісний підхід, який виводить його від вхідних дверей до його автомобіля і до кінця», - пояснюють творці.

Новий автомобіль Audi A8 вигляд ззаду

На основі маршруту, пройденого раніше, навігаційна система надає дані в систему. Він знає заздалегідь, які криві приходять і з якою швидкістю я можу проїхати через них », - каже Гвідо, водій нового Audi A8. «Ця функція також є цінним внеском в автономне водіння». Карти тепер більш точні і реалістичні. Тепер мета легше знайти, ніж будь-коли раніше.

Перемога в гонці дістається Audi A8

У гонці між таксистом Францем Доумером і Гвідо Мюллером за кермом Audi A8 перемога дісталася MMI Navigation. Новий Audi A8 зобов'язаний своєю надпотужної гібридної навігації, яка об'єднує на борту інформацію з даними, що зберігаються на серверах HERE під час розрахунку маршруту. Таким чином, водій може швидко реагувати на короткострокові блокування і пробки і уникати їх. Особливість, яка також допомогла Гвідо Мюллеру в поєдинку проти таксиста Франца.

Новий автомобіль Audi A8 вигляд збоку, диски