Тест-драйви нових Audi Q8 і A6 в Австрії від Audi Центр Київ Юг

Тест-драйви нових Audi Q8 і A6 в Австрії від Audi Центр Київ Юг

Зовсім недавно команда Audi Центр Київ Юг в черговий раз відправилася до Австрії. Мета – участь в щорічній міжнародній дилерській конференції. У цій поїздці ми випробували нові автомобілі Audi – Q8 і A6 – в рамках тест–драйвів.

Міжнародна конференція дилерів Audi проводиться в Австрії щороку. Вона збирає представників дилерських центрів з усього світу: показує їм нові моделі, розповідає про нові технології, озвучує для них стратегію на найближче майбутнє.

На цей раз дилерам, який відвідав конференцію в Австрії, включаючи Audi Центр Київ Юг, презентували нові Audi Q8 і Audi A6. Ми провели повноцінні тест–драйви нових автомобілів, оцінили новинки за всіма параметрами.

Новий автомобіль Audi Q8 и Audi А6

Тест–драйв нового флагманського SUV Audi Q8

Прем'єра серійної версії нового Audi Q8 відбулася в травні 2018 року в рамках Шеньчженьского автосалону в Китаї. Кросовер Q8 сміливо заявляє про себе як про новий позашляховий флагман Інгольштадта: інтелектуальні операційні системи і високотехнологічна навігація відкривають нову епоху цифрових технологій в автомобільному виробництві, задаючи високий стандарт у своїй лінійці. Оновлена ​​підвіска і привід також забезпечують гнучкі якості автомобілю – навіть далеко від асфальтового покриття.

Новий автомобіль Audi Q8 задні фари

Як позиціонується новий Audi Q8? Модель задумана як найпередовіший, набільш інноваційний та сучасний кросовер в родині Q. Подібно до того як седан Audi A8 грає ключову роль в своєму сімействі, так і Q8 – кращий представник класу позашляховиків у компанії Audi.

Якщо порівнювати Audi Q8 з моделлю Q7, то перший однозначно є більш динамічним автомобілем, більш сучасним. Незважаючи на всю масивність і мускулистість, Q8 виглядає легким і стрімким.

Новий Audi Q8 побудований на тій самій платформі, що і Q7, але це принципово новий автомобіль: в ньому реалізований вже абсолютно нову мову дизайну марки Audi, створену під керівництвом Марка Ліхте. Велика решітка радіатора з горизонтальними планками і лінії Q8 натхненні ралійним автомобілем Audi Quattro з 1980–х років. Не тільки екстер'єр Audi Q8, але і інтер'єр виконаний в новій концепції Audi, тому нашій команді було особливо цікаво подивитися на новинку наживо. Якщо Q7 – більш класичний SUV, то дизайн нового Q8 – більш сучасний, більш динамічний, більш спортивний. Компанія зробила величезний крок вперед з новим Audi Q8 в категоріях дизайну, внутрішнього технічного змісту, технологій.

Новий автомобіль Audi Q8 інтерєр

В інтер'єрі Audi Q8 2018– великі сенсорні дисплеї, віртуальна панель приладів, бездоганно продумане місце водія, вкрай зручний другий ряд сидінь. Ходові якості – бездоганні. Ті, хто водив Audi Q7, знае про її високи можливості, буде також вкрай задоволений можливостями новітнього флагманського SUV Q8. На австрійських тест–драйвах ми відзначили вражаюче тиху, плавну їзду, прекрасну шумоізоляцію. Вам гарантовані комфортні дорожні пригоди на будь–якій місцевості: інженерам вдалося досягти відмінної керованості і плавності ходу підвіски.

В Україні новий Audi Q8 спочатку з'явиться з трилітровим бензиновим двигуном. У нашій країні існує певне омана, що купувати кросовер з бензиновим двигуном внутрішнього згоряння не вигідно, нібито витрата палива буде надто високою. Цей страх йде з тих часів, коли трансмісії і двигуни були не такими досконалими. 10–15 років тому бензиновий двигун дійсно витрачав багато палива, однак зараз ситуація абсолютно інша. Сьогодні автомобілі легше, більш технологічні в плані систем, а в зв'язці з двигуном діють різні інноваційні технології – наприклад, «м'який гібрид». Сучасні двигуни, що використовуються для автомобілів Audi, давно стали більш економічними, а трансмісії краще і точніше передають крутний момент. В результаті – автомобілі стають все більш економними, так що сьогодні ми можемо сміливо звертати увагу на бензинові версії.

Новий автомобіль Audi Q8

На дилерській конференції в Австрії ми також дізналися, що через деякий час після появи нового Audi Q8 на ринок буде випущено спортивні версії кросовера – SQ8 і RSQ8. Остання модель повинна бути дуже цікавою технічно. Відомо, що презентація RSQ8 пройде на найближчому Женевському автосалоні.

Новий автомобіль Audi A6

Тест–драйв нового седана Audi A6

Новий Audi A6 Limousine був представлений на Женевському автосалоні в березні цього року. У новому A6 Limousine форма і функція стають єдиним цілим: самий інтелектуальний седан за всю історію моделі A6, що пропонує більше 400 параметрів для 7 водіїв. Більш спортивний, ніж будь–коли, вкрай технологічний і комфортний автомобіль.

Чи змінився якось Audi A6 в порівнянні з попереднім поколінням? Модель абсолютно повністю змінилася. Принципово новий автомобіль, у якого з попереднім поколінням A6 хіба що назва загальна: нові технології, нове управління, екстер'єр та інтер'єр, можливості, переваги.

Новий автомобіль Audi A6 задні фари

З перших метрів тест–драйву в Австрії ми зрозуміли, що автомобіль вкрай крутий. Новий Audi A6 –дуже приємна в управлінні машина з відмінною звукоізоляцією і бездоганним комфортом в салоні. Підвіска зроблена вкрай збалансованою – вона одночасно і комфортна, і вкрай слухняна в управлінні. За відчуттями автомобіль став більше, просторіше – простору стало більш ніж достатньо у всіх куточках седана. Новий Audi A6 Limousine дарує разюче тиху їзду, відмінну керованість і плавність ходу підвіски. Бездоганна шумоізоляція.

Новий автомобіль Audi A6 інтерєр

Що стосується двигунів Audi A6 Limousine 2018: в Україні очікуються трилітрові бензинові мотори, а дизельні версії очікуються дещо пізніше. Автомобіль отримав найсучасніші двигуни, більш технологічні, більш потужні, більш економічні. Вони будуть працювати в зв'язці з технологією «м'який гібрид». Простими словами, В A6–м реалізована 48–вольтова система, яка вміє глушити двигун внутрішнього згоряння в тих чи інших моментах – він просто відключається, коли необхідність в ньому відпадає, наприклад, при русі з пагорба вниз або в умовах пробки. Є цілий алгоритм дорожніх ситуацій, в яких непомітно для водія автомобіль глушить двигун і рухається накатом. Запускається двигун плавно і безшумно, коли в цьому знову є необхідність. «Помірний гібрид» дає економію, а також екологічність. Викиди ДВС при таких перервах в роботі будуть набагато менше.