Трансляція світової прем'єри Audi A8 з Audi Summit 2017

Трансляція світової прем'єри Audi A8 з Audi Summit 2017

Залишилося всього 4 дні до світової прем'єри нового флагманського седана від Audi. Показ Audi A8 обіцяє бути найгучнішою презентацією в цьому році, очікується багато сюрпризів. Пропускати таке подія не можна ні в якому разі, тому офіційний представник марки в Україні — «Ауді Центр Київ Юг» — спеціально для вас буде вести відео-трансляцію з прем'єри розкішного седана Audi A8 з Барселони, де 11 липня пройде Audi Summit 2017.

Audi A8 з Audi Summit 2017

Прем'єра Audi A8 почнеться о 10:30 (за київським часом) в наступний вівторок, 11 липня. На конференції очікується присутність 2,000 учасників у всього світу, велика кількість подій і заходів. На своїй першій персональній конференції Audi представить свої головні досягнення за останні кілька років, ну а в фокусі, звичайно - багатообіцяючий Audi A8. З огляду на, що в останні роки Audi стрімко розвивається і проявляє вражаючу активність, Audi Summit 2017 повинен стати дуже видовищним, насиченим та цікавим.

Ми будемо вести трансляцію з Audi Summit 2017 на нашому сайті. Якщо боїтеся забути про прем'єру Audi A8, просто підписуйтесь на наш Facebook - ми нагадаємо фоловерам про початок трансляції. Також після презентації «Ауді Центр Київ Південь» підготує звіт про найбільш цікаві моменти Audi Summit 2017.