Трофеї для міжнародних клієнтів Audi

17.05.2017
В Азії, Італії та Росії водії з декількох груп клієнтів Audi стояли на подіумі в ці вихідні.

Дві перемоги з Китаю GT: Сюй Цзя відсвяткувала дві повні перемоги на відкритті сезону в гоночної серії China GT. Китайці з команди Kings Linky Racing виграли обидва раунду в Goldenport Circuit в Пекіні з Audi R8 LMS. У класі GTC Кімі Куїн переміг у другій гонці в Audi R8 LMS від Spirit Z-Racing, в той час як Bian Hao і Will Bamber посіли третє місце в Audi JRM.

Успіх подіуму в Монці: на відкритті Кубка Michelin Le Mans команда Audi відсвяткувала трофей через 120 хвилин після старту гонки. Британський водійський дует Flick Haigh / Joe Osborne посів друге місце в категорії GT3 в Монці з Audi R8 LMS від команди Optimum Racing.

Формула-1 в школах: учасники знаменитого технологічного змагання для молоді, Формула-1 в школах, 13 травня увінчали «celerity.team» своїм чемпіоном Німеччини на Audi Forum Neckarsulm. Гоночний працівник Audi Sport, міжнародний Гонщик і два реальних гоночних автомобіля – Audi R8 LMS і Audi RS 5 DTM – також були присутні на цьому заході. Йоханнес Кінд, відповідальний за координацію тестування і підготовки до вступу в Audi R8 LMS, пояснив учням вимоги повсякденному житті в гонках. Південноафриканський водій Audi Sport Кельвін ван дер Лінде був вражений тим, як модельні автомобілі, керовані газовими балончиками, впоралися з 20-метрової доріжкою. Згодом чемпіон ADAC GT Masters в 2014 році вручив призи кращим командам на церемонії нагородження переможців.