У Audi Sport призначений новий технічний директор

У Audi Sport призначений новий технічний директор

З 1 жовтня обов’язки начальника Технічного розвитку Audi Sport GmbH виконуватиме Олівер Хоффманн, змінивши на цьому важливому посту Штефана Райла.

До останнього часу 40-річний Хоффманн був главою відділу силових установок Audi і працював, серед іншого, над розробкою двигуна з турбонаддувом, який використовується в моделі V10 R8.

Олівер Хоффманн технічний директор

Гофман народився в 1977 році в Ганновері і вивчав машинобудування. Олівер Хоффманн має значний професійний досвід, отриманий як в Німеччині, так і за кордоном. Зовсім недавно Хоффманн працював над розробкою трансмісії на AUDI AG. До цього працював у сфері управління якістю на Automobili Lamborghini, а також на заводі Audi в Дьере, Угорщина.

Відомо, що, серед іншого, Хоффманн тепер відповідатиме за всю рекламну кампанію Audi Sport. «З призначенням Олівера Хоффмана ми отримали висококваліфікованого фахівця з технічного розвитку», – каже Стефан Вінкельман, генеральний директор Audi Sport GmbH.

Між іншим, Вінкельман розповів, що до 2020 року кількість серійних моделей серії Audi Sport зросте з 11 до 16. «Завдяки своєму досвіду і навичкам, Хоффманн допоможе реалізувати розширення бренду Audi Sport».