У Франкфурті представлений Audi Elaine - електрокар з автопілотом 4 рівня

У Франкфурті представлений Audi Elaine - електрокар з автопілотом 4 рівня

На минулому міжнародному автосалоні у Франкфурті компанія Audi, серед іншого, представила справжній футуристичний маніфест - електрокар з автопілотом 4 рівня Audi Elaine, автомобіль, абсолютно готовий до майбутнього.

Електрокар Audi Elaine

Зовнішній вигляд Audi Elaine занадто сильно нагадує шоу-кар e-tron Sportback, представлений в квітні цього року в Китаї. Дійсно, електрокар Audi Elaine перейняв від нього лінії корпусу, електричний привід і вражаючу оптику. На щастя, начинка у новинки - абсолютно унікальна і заслуговує пильної уваги!

Електрокар Audi Elaine вид спереду

Зовнішня харизма позашляховика-купе підкреслена 23-дюймовими колесами з 6-спиць дизайном. Довжина склала 4,9 метрів, ширина - 1,98 метрів, а висота - 1,53 метра. Колісна база, в свою чергу, склала 2,93 метра - такі характеристик ставлять Audi Elaine в С-сегмент, в якому ми відмінно знаємо Audi A7. В інтер'єрі Audi Elaine акцент зроблений на простоту і прагнення до мінімалізму.

Технологія освітлення Audi Elaine вийшла по-справжньому інноваційної, і видно її в будь-який час доби. Матричні світлодіодні блоки з цифровим управлінням Matrix LED спереду і ззаду забезпечують відмінне освітлення. Audi Elaine включає анімовані світлодіодні поля для вітання пасажирів, коли вони сідають в авто і виходять з нього.

Audi Elaine використовує конфігурацію, яку Audi застосовувати в майбутніх моделях з повністю електричним приводом: один електромотор на передній осі і два на задній передають енергію на всі чотири колеса, трансформуючи високоефективне купе в легендарний «quattro». Elaine розганяється від 0 до 100 км / год всього за 4,5 секунди. Завдяки акумулятору ємністю 95 кіловат-годин дальність ходу досягає 500 км.

Електрокар Audi Elaine салон

Автоматика та зручність з Audi AI

Audi Elaine має вражаючі функції, які розширюють горизонти пілотованого водіння і допоміжних систем. В основу закладено сучасний контролер zFAS, встановлений в задній частині авто.

Процесор нового покоління має велику обчислювальну потужність і більш чутливі датчики, які забезпечують більшу дальність і точність дії. Таким чином, Audi Elaine може служити своєму власникові в якості автопілота на дорозі, що особливо зручно на довгих дистанціях - коли водієві іноді потрібен відпочинок. Автопілот забезпечує пілотованих управління на швидкості від 60 до 130 км / ч. При включеному автопілоті Audi Elaine вміє автоматично змінювати смуги руху - перейти на іншу смугу, а потім повернутися на вихідну. Він може автономно починати, виконувати і успішно завершувати такі дії без будь-якої участі водія. Якщо водій захоче втрутитися, він зможе це зробити в будь-який момент.

Електрокар Audi Elaine решітка радіатора

Економія часу та підвищення комфорту Audi AI

Audi безперервно розширює функції мультимедійної системи. Авто майбутнього Audi Elaine має величезний потенціал щодо збереження часу і переваг у сфері комфорту.

Audi AI Zone

Клієнти преміум-бренду скоро зможуть ефективно заощаджувати час і відчути на собі неймовірну зручність функції Audi AI Zones. Зараз Audi розробляє стандартний інтерфейс для широкого діапазону інтелектуальних пристроїв і готує веб-додатки під кожен конкретний автомобіль. Цей проект майже готовий до виробництва.

Технологія Car-to-X

Бачити більше, ніж здатний очей або інфрачервона камера, - технологія Car-to-X розширює можливості традиційних автомобільних датчиків на базі радарів, камер і ультразвуку, доповнюючи їх інформацією, отриманою з віддаленої камери, що знаходиться за полем зору водія. Зв'язок в режимі реального часу між автомобілями та інфраструктурою, що забезпечується технологією Car-to-X, підвищує безпеку, комфорт і ефективність. Автомобіль прекрасно розпізнає небезпечні ситуації, і таким чином допомагає запобігти аварії.

Audi Fit Driver

Сьогодні кожен Audi вже обладнаний новітніми технологіями і забезпечує комфорт і безпеку найвищого рівня. Такі проекти як Audi Fit Driver, перетворюють концептуальне авто Audi Elaine в чуйного товариша, який у багатьох ситуаціях знає, чого потребує водій. Пристрій збирає і передає вам корисну інформацію, такі як температура тіла і швидкість серцебиття. Якщо, наприклад, Audi Fit Driver помітить підвищення рівня стресу або втоми, системи автомобіля відповідно налаштуються для розслаблення, відновлення сил або захисту. Завдяки інтелектуальним алгоритмам система поступово вивчає водія. Мета Audi Fit Driver - забезпечити такі відчуття під час водіння, які максимально підходили б до стану водія.