У Мюнхені пройшли два півфінали Audi Cup 2017

02.08.2017
6 яскравих голів у 2 матчах, відбитий Яном Облаком пенальті і травма Деніела Старріджа – ось так захоплююче пройшли перші матчі щорічного турніру Audi Cup 2017. Півфінали відбулися 1 серпня на мюнхенській Альянц Арена, домашньому стадіоні ФК «Баварія Мюнхен».

У півфіналах Audi Cup 2017 вчора зустрілися «Атлетіко де Мадрид» і «Наполі», а також «Баварія» і «Ліверпуль». У господарів стадіону, мюнхенської Баварії особливий статус на турнірі від Audi: з 2009 року, коли вперше пройшов Audi Cup, команда незмінно потрапляла у фінал (4 рази) і тричі виходила переможцем. Нинішній турнір став винятком: «Ліверпуль» розгромив господарів стадіону з рахунком 3: 0. У свою чергу, «Атлетіко» зумів вирвати перемогу у «Наполі» – 2: 1. Вперше в історії Audi Cup фінал буде проводитися без участі «Баварії».

У першому півфіналі, в розпеченому повітрі (35 градусів за Цельсієм) Альянц Арени на півночі Мюнхена зіграли «Атлетіко» і «Наполі». Незважаючи на те, що перший тайм закінчився без влучень, гра вийшло досить жвавою. «Наполі» вдалося прорвати оборону противника першими, на 56-й хвилині: з подачі Гулама, який опинився один на один з воротарем Хосе, дуже ефектно розстріляв ворота «Атлетіко». В цілому, італійці з перших хвилин матчу заявляли неслабкі претензії на вихід у фінал: м’яч досить часто перебував під їх контролем, розігрувалися дуже непогані комбінації. Проте, команда Дієго Сімеоне зуміла переломити ходи гри: завдяки голам Фернандо Торреса (72) і Лучіано Вьетто (81) іспанська столичний клуб отримав право на фінал Audi Cup 2017. Дуже яскравим моментом матчу став пенальті в ворота «Атлетіко» на 34- ій хвилині матчу: Ян Облак зумів відбити удар Міліка, цилівшого у правий кут воріт.

У матчі «Баварії» і «Ліверпуля» перевагу англійців стало помітно з перших хвилин. Вже на 7-й хвилині Садіо Мане забив перший гол у ворота «Баварії», завдяки допомозі Роберто Фірміно, з якими вони на пару буквально расстрощілі німецьку оборону. На 34-й хвилині у того ж Мане вдалося за допомогою витонченої передачі направити м’яч Альберто Морено, але воротар відбив удар іспанця, правда, відразу після цього м’яч зрикошетив на Салаха і той реалізував момент – 2: 0 на користь Ліверпуля. Риси розгрому матч придбав за 7 хвилин до фінального свистка, коли Деніел Старрідж, який вийшов на заміну на 68-хвилині гри, зумів добити баварців, правда, заплативши за це потягнути м’язи. Буквально через пару хвилин Старріджа довелося замінити, але, на щастя, для англійців на підсумковий результат ця неприємність вплинути вже не могла. Після гри нападник «Ліверпуля» сказав, що відчуває себе добре і сподівається, що в усьому винна банальна втома. Нагадаємо, що в минулому сезоні у Старріджа були проблеми з тазостегновим суглобом, а ще раніше – з підколінних сухожиллям. Залишається сподіватися, що все це проблеми залишилися в минулому і 2 серпня в Мюнхені Старрідж зіграє в фіналі проти іспанського «Атлетіко».

Фінал Audi Cup 2017 відбудеться сьогодні, 2 серпня в Мюнхені о 21:30. У заключному протистоянні турніру зустрінуться «Ліверпуль» і «Атлетіко».