В очікуванні нової Audi A8: про переваги електрифікації авто

В очікуванні нової Audi A8: про переваги електрифікації авто

Чим менше часу залишається до липневої прем'єри нової Audi A8, тим більше цікавих деталей про новинку вдається дізнатися. Наймасштабніші зміни торкаються електрифікації автомобіля : оновлений седан отримав електричний мотор з системою на 48 вольт, яка вперше розглядається як основна бортова мережа. Керівництво Audi продовжує упевнено йти шляхом ефективного впровадження нових технологій - фактично в стильних формах флагманського седана нам підносять"полу гібрид", який змусить по новому подивитися на поєднання комфорту і ефективності.

Audi A8 фото

В очікуванні нової Audi A8

Одну з "перших скрипок" у двигуні зіграє унікальна технологія Mild Hybrid, забезпечуючи перехід на безшумну роботу на швидкості до 160 км/год. Навіть якщо мотор повністю відключений, нова Audi A8 ще цілих 40 секунд упевнено рухатиметься по асфальту. Варто натиснути на педаль газу - і стартер BAS м'яко, але доволі швидко знову запускає мотор. У системі приводу два головні компоненти: електричний стартер-генератор з напругою 48 вольт(BAS) і литий-ионный акумулятор місткістю 10 А-ч. Наявність електричного стартера зовсім не означає, що інженери не вклали усередину Audi A8 нового покоління класичний стартер, що має зубчасте зачеплення, - правда, знадобиться він лише при холодному пуску.

Новый автомобиль Audi A8

Новий преміальний седан отримав дуже прокачану функцію старт-стоп, яка на «дві голови» обходить колишні системи. Система дозволить адекватно і своєчасно реагувати на будь-які дорожні ситуації: при вільній дорозі електро-стартер забезпечує комфортний і безшумний розгін без втрати часу, а при найменшій загрозі зіткнення блокує рух. Як в щільному потоці, так і на повністю відкритій трасі власник A8 не зіткнеться з небезпекою або дискомфортом. Висока ефективність седана на трасі забезпечується залученням різноманітних засобів контролю - використовується маршрутна інформація, інформація з датчиків, фронтальної камери і так далі. Використовуючи максимум даних, система управління вміє миттєво приймати рішення і піклуватися про всіх, хто знаходиться всередині салону.

Більше подробиць про переваги електричного мотора та системи управління Audi A8 нового покоління ми зможемо дізнатися 11 липня 2017, коли буде гриміти конференція Audi Summit в Барселоні. В Ауді Центр Київ Південь новинка буде доступна для замовлення на початку осені.

Автомобиль Audi A8