В пікової формі: новий Audi A5

В пікової формі: новий Audi A5

Витончений і модерновий Audi A5, презентований вперше в 2007 році, на той час став справжнім проривом у сфері автомобілебудування.

Цікаве у всіх сенсах купе з двома дверима миттєво перетворилося на предмет захоплення і жадання. Автомобіль, який хочеться купити, яким хочеться керувати, володіти ним. Багато відданих фанатів BMW і Mercedes продавали завжди улюблених, віддаючись пекучому бажанню мати Audi A5.

Через 9 років, в 2016 році вийшло друге покоління. Чи зумів новий A5 вдруге підірвати автомобільний ринок? Безумовно. Поговоримо про те, чому новий Audi A5 дійсно вартий того, щоб продати Ваш автомобіль і купити оновлене купе з чотирма кільцями..

Новий автомобіль Audi A5

Audi A5 ідеальне поєднання усіх показників

Audi A5 нового покоління - це ідеальне злиття елегантності і пишноти в зовнішності, динамізму і потужності, що приносять неповторне задоволення під час їзди, високотехнологічності і простоти, зрозумілої на інтуїтивному рівні.

Навіть першого побіжного погляду на Audi A5 досить, щоб визнати його спортивну елегантність і потенціал швидкісного, але при цьому надійного водіння. Модель другого покоління виросла на 47 мм в довжину і на 13 мм в колісній базі. При цьому велика частина того, що зробило перший Audi A5 культовим, збережено і навіть примножити у новому поколінні. Наприклад, різко намальована хвилеподібна лінія плеча з її відчутною тривимірністью в новому поколінні виглядає ще цікавіше - вона створює деяку гру зі світлом і тінню. Враження прекрасно доповнює широка лінія над колісною аркою, чия мускулистість натякає на знамениту технологію quattro.

Новий автомобіль Audi A5 фото

Досконалість з будь-якого ракурсу Audi A5

Задня частина нового Audi A5 2017 досить коротка, виконана в чітких горизонтальних лініях. Окремі відбивачі у нижній частині заднього спойлера підкреслюють широку позицію автомобіля. Його тонкі тривимірні задні ліхтарі стандартно оснащені світлодіодною технологією, а третій стоп-сигнал ще збільшує ширину заднього скла.

Фронтальний вид нового Audi A5 майже цілком перепроектований і також відрізняється чітко горизонтальними лініями, які безперешкодно переходять в тонко окреслені фари, опціонально поставляються зі світлодіодною технологією Audi Matrix. Тепер вони розташовані трохи над гратами Singleframe, яка в свою чергу стала ще більш плоскою і широкою.

Новий Audi A5

Однак найголовніше - завжди всередині

Усередині Audi A5 б'ється серце Gran Turismo: нове покоління двигунів TFSI і TDI генерує більше потужності в порівнянні з попередньою моделлю - від 140 кВт до 185 кВт, в той час як витрата палива знижена на 22%. Цьому сприяють такі удосконалення, полегшений корпус (на 60 кг), коефіцієнт опору 0,25 і тонко налагоджена система старт-стопа, яка входить в стандартну комплектацію. Коли автомобіль наближається до червоного світла, система старт-стоп деактивує двигун, як тільки швидкість опускається нижче 7 км / год (при передачі S tronic). Потужність розподіляється на колеса або вручну через шестиступінчасту коробку передач, або через семіскоростной S tronic.

Вперше для Audi A5 крім механічної коробки передач новий привід quattro оснащений унікальною технологією. Тепер він по можливості використовує усі переваги передньопривідного автомобіля, але задній привід постійно знаходиться в активному режимі. Для визначення конкретних вимог система безперервно записує і оцінює широкий діапазон інформації. Перемикання на повнопривідне пристрій запускається як в режимі прогнозування, так і в режимі реального часу. Наприклад, під час повороту блок управління розраховує, що відбувається приблизно за 0,5 секунди вперед, грунтуючись на його прогнозах стилю водіння, стані стабілізуючою системи ESC і режиму перемикання, обраному при виборі Audi drive. Всякий раз, коли неможливо передбачити ситуацію водіння, наприклад, коли автомобіль раптово потрапляє на слизьку ділянку траси, система переключається на повнопривідний quattro.

автомобіль Audi A5

Чому Audi A5

Audi A5 - це не просто значок стилю, це автомобіль, який можна з істинним задоволенням і ефективністю використовувати в русі. Автомобіль дарує чисте почуття свободи і незалежності, які породжує той елегантний атлетизм, який в ній закладено на заводах Audi.

Свіжий Audi A5 позиціонується як автомобіль класу Гран туризмо, а в цій категорії ми знаємо тільки два дійсно гідних авто, з якими цікаво конкурувати: BMW E92 (купе BMW 3-серії) і Mercedes-Benz CLK-клас (тепер відомий як Mercedes-Benz E-Class Coupe). Ми не будемо переконувати вас у досконалості A5 перед двома іншими купе, але ж досить подивитися будь-який з численних тестів, в яких представлені ці моделі, щоб зрозуміти, який автомобіль дійсно коштує того, щоб його купити, а не тільки має «товарний привабливий вигляд».