В Угорщині стартувало виробництво нових Audi Q3

В Угорщині стартувало виробництво нових Audi Q3

Новий компактний позашляховик Audi Q3 запущений в повноцінне серійне виробництво. Збірка автомобілів проводиться в місті Дьйор, на головному заводі Audi Hungaria.

На угорському заводі Audi в другому поколінні Audi Q3 буде збиратися у всіх можливих модифікаціях, тобто з чотирма різними двигунами: три бензинових двигуна і один дизельний в поєднанні з приводом на передні колеса або повним приводом quattro.

Новий автомобіль Audi Q3

Збірка Audi Q3 на заводі в Дьорі

«Між тим, майже третина всього, що ми поставляємо Audi - це позашляховики. Виробництво Q-моделі - це чітка прихильність інтересам компанії в Угорщині; це зміцнює нашу конкурентоспроможність і, таким чином, забезпечує довгостроковий успіх Audi Hungaria », - заявив Ахім Хайнфлінг, керуючий директор AUDI HUNGARIA Zrt. «Я пишаюся нашими співробітниками, які зуміли почати виробництво Audi Q3 з багаторічним досвідом і великою пристрастю до моделі», - додав Хайнфінг.

Для виробництва другого покоління нового спортивного Audi Q3 був побудований новий кузовний цех площею 80 000 квадратних метрів і недавно були встановлені 700 роботизованих пристроїв. Виробничий цех був побудований в рекордні терміни - за півтора року. За останні півтора року понад 1000 співробітників пройшли підготовку для виробництва Audi Q3. Крім того, нові, інноваційні моделі роботів були встановлені в навчальному центрі Audi Hungaria спеціально для цієї мети.

Новий автомобіль Audi Q8 решітка радіатора

Audi Q3 - п'ята модель від угорського заводу Audi. Позашляховик розділяє виробничу лінію з Audi A3 Sedan і Cabriolet, а також Audi TT Coupe і Roadster. Таким чином, завод в Дьере має одну з найбільш гнучких складальних ліній в Audi Group.

Представництво Audi Hungaria має річну виробничу потужність в 160 000 одиниць, що робить його одним з найбільших виробників автомобілів в Угорщині. В даний час в компанії працює більше 12 500 чоловік, з яких близько 4 500 осіб працюють в автомобільній промисловості.

Новий автомобіль Audi Q3 кузов

Новий Audi Q3. Всестороння перевага на будь-якій трассі

Нагадаємо, що новий Audi Q3 належить до елітного сімейства позашляховиків Інгольштадта і наділений безліччю талантів. У другому поколінні він не тільки виглядає ще більш впевнено, а завдяки гнучкості, великому простору і багатьох важливих деталей, збільшив свою практичну користь. Мускулисту передню частину кузова нового Audi Q3 вигідно доповнюють фірмова восьмикутна решітка радіатора Singleframe і значні бічні повітрозабірники. Інтер'єр відзначається простором, яку забезпечує правильна організація: в залежності від положення заднього сидіння і спинки обсяг багажника становить до 675 літрів, а при складених сидіннях - до 1525 літрів. Компактний кросовер Q3 також оснащений численними інформаційно-розважальними рішеннями, такими як цифровий кокпіт і великий сенсорний дисплей MMI. Під час їзди по місту, на далекі відстані або при парковці, розумні системи допомоги підтримують Вас і дарують відчутний комфорт в новому Audi Q3.