Водій Audi Рене Раст бажає щоб його мрія збулася

Водій Audi Рене Раст бажає щоб його мрія збулася

Рене Раст зробив давню мрію і втілив її в життя на Лаузітцрінг. Гонщик Audi посів третє місце в гонці в суботу, це був його перший подіум у своїй ще молодий кар'єрі DTM.

Новий автомобіль Audi R8 LMS

Пілот Audi DTM Рене Раст

Перші очки в його другій гонці, перший ряд в гонці п'ять і тепер його перший подіум в його шостому участю: Рене Раст доводить, чому Ауді надала йому можливість увійти в DTM як новачок у віці 30 років. У кваліфікації в Лаузітцрінг, німець був найшвидший водій Audi вдруге. Почавши гонку з четвертої позиції, він спочатку поступився Тім Глок. Раст з легкістю впорався зі своїми шинами і знову обігнав BMW на 13-му колі. Після піт-стопа він обігнав BMW і Максим Мартин, а потім зайняв третє місце, відстаючи від лідера турнірної таблиці Лукас Ауер і Роберт Уікенс (обидва Mercedes- Benz).

Новий автомобіль Audi R8 LMS фото

«Сьогодні я дуже задоволений, - сказав водій Audi Sport Team Росберг. «Я довгий час був частиною програми підтримки DTM і завжди мріяв про подіумі в цій серії. Цей день настав. З початку було багато роботи, і величезне навантаження була знята з моїх грудей ».

Керівник Audi Motorsport Дітер Гасс похвалив свого протеже: «Я надзвичайно радий за Рене (Раста), який піднявся тут на подіум. Раніше він показав чудову продуктивність в кваліфікації, а потім пішов на підвищення. Маттіас (Екстрем) і Майк (Рокенфеллер) теж були на висоті. Сьогодні ми повинні домовитися про те, щоб поставити чотири автомобілі в точках. Завтра ми знову атакуємо.

Роккенфеллер і Екстрем почали рано міняти шини, що дозволило їм скласти серйозну конкуренцію. Рокенфеллер (Audi Sport Team Phoenix) вивела на позиції 5 з 8 на сітку і екстра (Audi Sport Team Abt Sportsline) з позицією сіткою з 12 до 8 позиції. Особливо вражаючий був подвиг Маттіас Екстрем, який обігнав два водія BMW Аугусто Фарфус та титульного захисник Марко Віттман за один захід у кінці довгого фінішу.

Новий автомобіль Audi R8

Джеймі Грін був змушений повернутися. Британець отримав штраф, що перемістив його з дванадцятим місця на остання, тому що в кваліфікації використана шина його товариша по команді Рене Раста було помилково встановлено на його Audi RS 5 DTM. Не маючи нічого що можна втратити, британець наважився на саму екстремальну стратегію і без заміни шини, вже на п'ятому колі, його сміливий крок згодом був винагороджений десятою позицією.

Молодий хлопець Ніко Мюллер теж набрав очки, але до кінця гонки йому довелося не доїхати дев'ять кіл Audi RS 5 DTM через дефект гальма. Лоик Дюваль закінчив суботню гонку на 15 позиції. Француз отримав п'ятисекундний штраф за піт-стоп за те, що заїхав на початку гонки. Встановлюючи послідовно швидкий час кола, він згодом показав, що він - учасник кампанії, з яким потрібно рахуватися і в майбутньому.

Перед четвертою гонкою сезону в неділю (пряма трансляція на «Das Erste», що починається о 15:00, ЦЕСТ), Майк Рокенфеллер з 31 очком до його кількості на третьому місці в турнірній таблиці - це водій Audi з кращим рахунком очок, Джеймі Грін з 27 очками на четвертій позиції і Рене Раст на шостому місці.

Новий автомобіль Audi R8 фото

Результаты перегонів

Лукас Ауер (Мерседес-Бенц) 43 кола в 56 метрах 37.503 с

Роберт Вікенс (Мерседес) + 3.613 с

Рене Раст (АВТО білд МОТОРСПОРТ ауді RS 5 DTM / Audi Sport Team Росберг) + 12.581s

Максима Мартіна (БМВ) + 17.660 с

Майк Рокенфеллер (Schaeffler Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Phoenix) + 17,810s

Гері Паффетт (Мерседес) + 20.253 с

Маттіас Екстрем (Red Bull Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Abt Sportsline) + 22.319s

Джеймі Грін (група Hoffmann Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Росберг) + 29.960 с

Лоїк Дюваль (Castrol EDGE Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Phoenix) + 39.577 сНе класифіковано:

Ніко Мюллер (Playboy Audi RS 5 DTM / Audi Sport Team Abt Sportsline), 34 кола