Audi запустили у виробництво електричний кросовер e-tron

Audi запустили у виробництво електричний кросовер e-tron

18.10.2018

Перший повністю електричний кросовер Audi має достатній запас ходу і відмінно підходить для щоденного використання.Завдяки можливості підключення до станцій швидкої зарядки потужністю до 150 кВт електромобіль вже через 30 хвилин готовий продовжити подорож. Світова прем’єра електромобіля Audi відбудулася 17 вересня в Сан-Франциско.

Яскраво-червоний електромобіль кольору Червоний Мізано повністю готовий вирушити в дорогу. Коли перші екземпляри Audi електронної електронів безшумно покидали складальний конвеєр, Петер Кесслер, член правління AUDI AG, відповідальний за виробництво і логістику, і Патрік Данау, керуючий директор заводу Audi в Брюсселі, не могли відвести очей.Новый автомобиль e-tron

Виробництво Audi e-tron на заводі Audi Brussels


«Audi електронних електрони – справжній першопроходець – переконаний член правління AUDI AG Петер Кесслер. – Він оснащені саме передовий технологічні рішення, наприклад, віртуальні дзеркала заднього вигляду. Гармонійне поєднання таких традиційно сильних якостей Audi, як керованість і динаміка, з подібними інноваціями – це втілення наш девіз “Перевага високих технологій” (Просування через технологію), яке стосується не тільки безпосередньо автомобіля. Перед початком виробництва електромобілів наш завод в Брюсселі був модернізований.

Це перше в світі серійне виробництво в преміальному сегменті, що отримало сертифікат про нейтральних показниках викиду вуглекислого газу ». Завод Audi Брюссель компенсує всі супроводжуючі виробництво викиди за допомогою використання енергії з відновлюваних джерел, а також за рахунок реалізації екологічних проектів.Новый автомобиль Audi Q8 вид сбоку

Як завод Audi Brussels готувався до випуску Audi e-tron


«Для виробництва Audi e-tron компанією були створені і застосовані численні розробки, наприклад, високотехнологічна акумуляторна батарея і система приводу нового покоління. Також наші співробітники переосмислили, самостійно спланували і впровадили безліч змін на етапах виробництва «- розповів керуючий директор заводу Audi в Брюсселі Патрік Данау. Починаючи з літа 2016 року, крок за кроком здійснювалися велика реконструкція кузовного цеху заводу, фарбувальний цех і складальна лінія. Також було організовано власне виробництво акумуляторних батарей. Батареї для електромобілів поставляються до складальної лінії точно в потрібний момент за допомогою безпілотних транспортних систем. До збірки перша повністю електрична модель Audi також ідеально підготовлені співробітники заводу в Брюсселі: вони пройшли більше 200 000 годин спеціальної перепідготовки та навчання.

Новый автомобиль e-tron задние фары

Поширити


Выберите себе язык

Русский Украинский