Витримана бездоганність: огляд Audi S5 Coupe

Витримана бездоганність: огляд Audi S5 Coupe

Коли про автомобіль говорять, що він має високу потужність, маневреність, компактні розміри, відмінну керованість та високу ступінь повсякденної практичності, то все це сприймається лише як набір штампів, які можна застосовувати до будь-якої сучасної моделі. Можливо, але тільки не у випадку нового Audi S5 Coupé: це дійсно потужне, компактне і дуже слухняне купе з істинно спортивним характером.

Audi S5 купе нового покоління

Купе S5 нового покоління вийшло в 2016 році і до цих пір залишається однією з найактуальніших моделей Audi останніх років. У Audi S5 Coupé інженерам вдалося зібрати всі найсильніші як для спорткара досягнення, за якими так ганяються любителі швидкої їзди. Авто впевнено тримає владу над дорогою завдяки системі постійного повного приводу Quattro.

Новий автомобіль Audi S5 Coupe

Від 0 до 100 км / год за 4,7 секунди. Новий Audi S5 Coupé з бездоганною точністю поєднує драматичну ефектність елементів дизайну з технічним виконанням спортивного автомобіля. Оновлений двигун V6 з турбонаддувом видає вражаючу ефективність: при 354 к.с. (260 кВт) потужності він вимагає всього лише 7,3 літрів палива на 100 км. У порівнянні з попереднім поколінням, S5 Coupé «схуд» на 60 кг - до 1615 кг. Витрата палива знизився на 5% в порівнянні з двигуном попередника. І радує те, що весь цей спортивний потенціал бездоганно підкреслюють висококласний дизайн екстер'єру та безліччь цікавих деталей в інтер'єрі авто - все це нагадує нам про динамічний характер дводверного спортивного купе Audi.

Новий автомобіль Audi S5 Coupe вигляд збоку

Повністю модернізована трансмісія Audi S5 Coupé представлена у вигляді 6-ступінчастої коробки передач з функцією ручного перемикання - так-так, прям як у справжніх спортивних машин з гоночної траси, а також 6-ступінчастою автоматичною коробки під назвою Tiptronic. Використання останньої дозволило знизити витрату палива на 2л / 100 км і CO2 викиди. Поєднання двох систем трансмісії в новому S5 зробило водіння гладким і стабільним навіть на найвищій швидкості. Додатковий спортивний диференціал забезпечує ще більший динамічний відгук при управлінні і прискоренні.

Новий автомобіль Audi S5 Coupe екстер'єр

Ще одне важливе досягнення інженерів в Audi S5 Coupé - оновлена пятірижачная спортивна підвіска, розміщена з передньої і задньої сторони. Підвіска має «природну жорсткість», що дозволяє їй легко справлятися і з поперечними навантаженнями, а наявність оригінальної системи кріплень гарантує подовжню м'якість. Запишіться на тест-драйв в «Audi Центр Київ Юг»: відчуйте, наскільки комфортні умови водіння створені в Audi S5 Coupé. Опціонально також доступний «прокачаний» варіант з регульованими амортизаторами.

Новий автомобіль Audi S5 Coupe задні фари

Очевидно, що новий Audi S5 Coupé, що надає в допомогу водієві широкий спектр корисних систем і функцій - це міцний лідер в своєму сегменті. Системи автомобіля взаємодіють між собою на високому інтелектуальному рівні, а висока потужність і керованість не дають приводу засумніватися в лідерстві Audi S5 Coupé. Елегантна зовнішність і привабливі аристократичні риси покликані переконати в цьому ще до того, як Ви вперше сядете за кермо.