Визначені учасники Audi Cup 2017

Визначені учасники Audi Cup 2017

Визначився останній, четвертий учасник очікуваного Audi Cup: крім Лівепуля, Атлетіко і господарів стадіону Баварії, у турнірі візьме участь італійський Наполі. Півфінали пройдуть 1 і 2 серпня в німецькому Мюнхені, на знаменитій «Альянц Арені». Попередній продаж квитків на матчі Audi Cup 2017 вже розпочалася.

Audi Cup 2017

Нинішній Кубок Ауді обіцяє стати найгучнішою подією у спортивному житті Європи. Атлетіко і Наполі - володарі бронзи в своїх національних чемпіонатах, Ліверпуль в цьому році зайняв 4 місце в англійській прем'єр-лізі, а Баварія на хвилинку - чемпіон Німеччини. До речі, не дивно, що саме Наполі вийшов у півфінал турніру від Італії: це єдиний італійський клуб, який незмінно бере участь в головних європейських турнірах останні 8 років.

Чотири першокласних клуби Європи зустрінуться у Мюнхені та забезпечать спекотні вихідні для гостей «Альцем Арени». 1 серпня пройдуть матчі Баварія-Ліверпуль і Атлетико-Наполі, а на наступний день відбудеться фінал Audi Cup 2017.

Audi Cup проводиться раз у 2 роки. На сьогодні успішно проведено 4 турніри, в 3 їх яких здобула перемогу Баварія, а в 1 - переможцем вийшла Барселона. Нагадаємо, що уперше Audi Cup був проведений влітку 2009 року, на честь 100-річного ювілею концерну Audi. Надалі турнір проводився кожні два роки, а останній пройшов в 2015 році.

Футбольний турнір від Audi завжди викликає великий інтерес у європейських уболівальників. У 2015 році були продані усі квитки на "Альянц Арену", яка вміщує 140 тисяч глядачів, на обидва дні турніру. Цього року вартість денних квитків на поєдинок Атлетико проти Наполи складає 20 євро.