Яким буде майбутнє - подорож по Країні Басків на Audi e-tron Sportback

Яким буде майбутнє - подорож по Країні Басків на Audi e-tron Sportback

Світ змінюється щосекунди, і багато в чому, завдяки технологіям. З’являються нові способи пересування і сама подорож як явище набуває особливі умови. Яким буде подорож в найближчому майбутньому, ми можемо побачити вже зараз: на прикладі Audi e-tron Sportback.

Audi e-tron Sportback – одна з новітніх моделей Audi, що пропонують світові щось особливе з автомобільного світу. Автомобіль рухається виключно на електричній тязі, демонструючи при цьому неймовірні, захоплюючі результати. У своїй динаміці, зовнішньому стилі і внутрішньому комфорті e-tron не поступається іменитим і визнаним бензиновим і дизельним автомобілям німецького концерну.

Зовнішній вигляд автомобіля Audi e-tron Sportback

Електропривод дає масу переваг на дорозі: в скромному міському круїзі і тривалому міжміському подорожі. Щоб продемонструвати переваги e-tron ми вирушаємо в подорож по Країні Басків, великому історичному району на півночі Іспанії.

Тур майбутнього за кермом більше ніж просто автомобіля. Audi e-tron Sportback

Наш «тур майбутнього» за кермом повністю електричного Audi пройде від Більбао через Сан-Себастьян, Біарріц і Памплона до Віторії-Гастейза і потім назад, до відправної точки. Майже 500 кілометрів шляху – і ніякого палива.

Країна Басків – регіон на кордоні між північною Іспанією і півднем Франції, що характеризується атмосферою традиції і різноманітності. Природа вносить великий внесок у створення такого відчуття. Атлантичний океан з ревучим прибоєм, пишна зелень в місцевих заповідниках і східні передгір’я Кантабрийских гір, що входять прямо в Піренеї – все це виглядає вкрай потужно і захоплююче. Мимоволі відчуваєш повагу. Земля Країни Басків досить різноманітна: в цьому регіоні можна знайти навіть пустелю під назвою Bardenas Reales. Клімат в Країні Басків м’який, але мінливий через вплив Біскайської затоки і навколишніх гір. Щільний туман зранку не є чимось незвичайним. Він створює захоплюючу гру світла, як тільки сонце, що сходить поступово пробивається крізь непрозору стіну. Щільний туман часто протягом декількох годин може перетворитися в повністю прозоре блакитне небо. Навіть восени сонце радує гостей та жителів Країни Басків із завидною регулярністю. Крім того, типовою рисою місцевого клімату є дощі: без рясних опадів зелень в цьому регіоні була б не такою різноманітною і насиченою.

Технології автомобіля Audi e-tron Sportback – вірний помічник у далекій подорожі

Як і клімат Країни Басків, ландшафт в цьому регіоні є дуже різноманітним. Дороги в цій місцевості дуже звивисті і вимагають від водія хорошою зібраності, уваги. Audi e-tron Sportback надає все необхідне для простого і ефективного водіння, зокрема ви позитивно оціните 10-дюймовий сенсорний екран з технологією OLED, на який виводиться в поле зору водія вся необхідна інформація. Автомобіль завжди попереджає вас про майбутні поворотах, про перешкоди і складній дорожній ситуації. На дорогах північної частини Іспанії Audi e-tron Sportback показує себе як відмінний автомобіль, в якому відразу відчувається ДНК Audi. Вражаючий дизайн і технології. Під час руху машина рухається тихо, не дивлячись на швидкість і внутрішню потужність. Ця спокійна харизма ідеально підходить для розслабленого стилю Країни Басків.

Екстер'єр автомобіля Audi e-tron Sportback

Інтелектуальна допомога в подорожі Audi e-tron Sportback

Audi e-tron ідеально навчений адаптуватися до ситуацій і обставин. В арсеналі автомобіля закладено безліч інтелектуальних помічників, кожен з яких націлений на вирішення конкретної дорожньої ситуації. Audi не просто виконує ваші завдання під час руху, він вміє думати і давати поради по оптимальному вирішенню виниклих ситуацій на трасі. Інтелект м’яко втручається в керування автомобілем і це чудово впливає на загальний комфорт їзди. Для допомоги водієві e-tron використовується всі існуючі інструменти, включаючи дані з інтернету, повідомлення про пробки, інформацію про системах та стан авто та інші. Крім усього іншого, система PIA реагує на введення голосу і адаптивно взаємодіє з користувачем завдяки індивідуальним алгоритмам. Персональний інтелектуальний помічник адаптується до типових поведінкових моделей пасажирів.

Audi e-tron Sportback – в силу своєї технологічності і відмови від традиційного джерела палива є новинкою для українського ринку, проте його показники потужності та їздові характеристики вкрай високі – заради екологічності Audi не вимагає ніяких компромісів зі звичною динамікою і потужністю. e-tron розганяється на дорогах Країни Басків до 100 км / год за 4,5 секунди і розвиває потужність до 435 л. с. (Короткочасно – до 503 л. С.). Поєднуючи високу швидкість з високим комфортом і володіючи запасом ходу до 500 км, даний електрокар прекрасно підходить для повсякденного, різнопланового використання.

Передні фари автомобіля Audi e-tron Sportback

Висока потужність без побічних ефектів Audi e-tron Sportback

Автомобіль Audi e-tron Sportback радує не тільки своїми технічними характеристиками, але і зовнішнім виглядом. В екстер’єрі переважають надзвичайно спортивні лінії, широкі бічні контури і вузькі лінії в задній частині – зовнішній дизайн можна назвати винятковим. Хочеться згадати підсвічується емблему з чотирьох кілець і віртуальні зовнішні дзеркала заднього виду. Автомобіль виглядає одночасно потужно і елегантно.

Задні фари автомобіля Audi e-tron Sportback

Найвища керованість, гідна майбутньог.Переваги гібридних автомобілів Audi e-tron

Важливий момент, який ми оцінили в подорож по Країні Басків – Audi Q7 e-tron quattro є першим гібридним автомобілем c функцiєю заряджання, в якому застосована технологія повного приводу quattro. Вкрай ефективна модель демонструє найбільший в своєму сегменті запас ходу на електротязі. Компактний Audi A3 Sportback e-tron поєднує в собі міць електричного приводу з перевагами чотирициліндрового двигуна внутрішнього згоряння, що робить можливим здійснювати поїздки на далекі відстані і використовувати машину в буденному міському житті.