З початку 2017 року Audi Group заробили понад 30 мільярдів євро

З початку 2017 року Audi Group заробили понад 30 мільярдів євро

Перша половина 2017 роки для Audi Group була дуже успішною: це помітно і по кількості випущених моделей, і по числу публікацій в пресі, і по загальним масштабам діяльності.

Весь світ з непідробним інтересом чекає новий Audi A8, який німці обіцяють випустити в продаж цієї осені. Audi впевнено підтверджує статус однієї з провідних компаній преміум-класу. І це абсолютно об'єктивно: в опублікованому фінансовому звіті за початок 2017 — стабільне зростання показніків з продажу та постачання автомобілів.

Новий автомобіль Audi A8

Audi Group досягла виручки в розмірі 30,1 млрд євро (908 955 поставлених автомобілів для клієнтів), а операційний прибуток склав 2,7 млрд євро в першій половині 2017 року. Audi поліпшила свої операційні показники в порівнянні з першою половиною минулого року. Операційний прибуток від продажів збільшився до 8,9 відсотка.

Втім, світові поставки автомобілів марки Audi були нижче, ніж в першій половині 2016 року, і пояснюється це тимчасовим зниженням продажів у Китаї. У червні продажі одиниць в Китаї знову зросли і досягли найвищого рівня за останній час. У другій половині року компанія очікує більш сильні продажі в усьому світі, в той час як авансові витрати на нові моделі будуть мати більшу фінансовий вплив, ніж в перші шість місяців цього року.

«Світова прем'єра нового Audi A8 на недавньому саміті Audi стала початком великого ланцюгового розширення і зростання, в результаті якого найближчим часом ми побачимо безліч нових моделей», - заявив Руперт Штадлер, голова правління AUDI AG. Нове покоління флагмана Audi було розроблено як перший в світі серійний автомобіль для високоавтоматизованого водіння, унікальний «м'який гібрид» з високовольтної технологією приводу. «До середини 2018 роки ми представимо нові покоління ще чотирьох основних модельних рядів. Крім того, в наступному році планується розширення асортименту в сегментах Audi Q8 і Audi e-tron ».

Новий автомобіль Audi Q8 фото

Audi - один з небагатьох світових автовиробників, за якими дійсно цікаво спостерігати. Бренд з чотирма кільцями вміє дивувати і робити автомобільний ринок значно цікавіше з кожним сезоном. Слідкуйте за нашими оновленнями на сайті «Audi Центр Київ Юг» і ви будете в курсі найактуальніших новин зі світу автомобілів. Все, що варто знати про машини, завжди можна знайти у цьому розділі.