Завод Audi в Угорщині подолав позначку в 500 000 автомобілів

Завод Audi в Угорщині подолав позначку в 500 000 автомобілів

Один із заводів компанії Audi, розташований в місті Дьйор, Угорщина, досяг нового рубежу: минулого тижня з конвеєра зійшов 500-тисячний автомобіль. Ювілейним екземпляром став спорткар Audi TTS в кольорі Viper Green.

Подію, що є важливою віхою в історії Audi в Східній Європі, було відзначено в святковій атмосфері усіма працівниками заводу в Дьйорі, а знаковий Audi TTS вже прямує до свого власника до Великобританії. Автомобіль забарвлений в ексклюзивну «зелену гадюку» і оснащений 2,0-циліндровим бензиновим двигуном (комбінована витрата палива на 100 км – 7,3 – 6,7, комбіновані викиди CO2: 168 – 155 г / км. Цікаво, що двигун також був зібраний на заводі Audi Hungaria.

Audi TT вид ззаду

Автомобілебудування має давню традицію в Audi Hungaria. Виробництво перших моделей Audi TT почалося в Дьйор майже 20 років тому, в 1998 році. У 2013 році був відкритий перший повноцінний автомобільний завод, і з тих пір з конвеєра встигли випустити 500 000 автомобілів з чотирма кільцями. В даний час на заводі в Дьйорі трудиться близько 4 000 співробітників, чиїми зусиллями випускаються новенькі Audi TT Coupe і Roadster, а також Audi A3 Sedan і Audi A3 Cabriolet. Їх спортивні брати і сестри, Audi TT RS Coupé і Roadster, а також Audi RS 3 Sedan, також відкочуються з конвеєра в Дьйорі.

У наступному році асортимент моделей буде розширено, зокрема, угорці візьмуться за преміальний компактний позашляховик Audi Q3. Також в Дьйорі буде повністю збиратися новий Audi Q4. З цією моделлю Audi входить в сегмент Compact Utility Vehicle (CUV).

Підготовка до початку виробництва Audi Q3 нового покоління вже ведеться в Дьйорі на повній швидкості. Нова конвеєрна лінія, спеціально створена для нових моделей, будується на площі 80 000 квадратних метрів.